Dončičs treniņus aizvada draugu pulkā, pieaicināts arī šefpavārs

Luka Dončičs, sportazinas.com
Luka Dončičs | Foto: Sam Forencich/NBAE via Getty Images

Nacionālās basketbola asociācijas () vienības Dalasas “Mavericks” zvaigzne dzimtenē treniņus aizvada draugu pulkā, bet par viņa uzturu rūpējas speciāli pieaicināts šefpavārs, vēsta portāls “Eurohoops”.

Ziemeļamerikas mediji par Dončiča atgriešanos dzimtenē ziņoja jau maija sākumā, bet portālam “24ur” izdevies noskaidrot, kādos apstākļos šajā periodā trenējas zvaigzne.

Portāls ziņo, ka Dončičam treniņos pievienojies viņa labākais draugs Luka Rupniks, bet par sportista uzturu gādā Londonā pieredzi guvušais Slovēnijas šefpavārs Domens Demšars.

Dončičs ēdot speciāli izvēlētu ēdienu, kas balstīts uz precīzām kaloriju kalkulācijām.

“Mavericks” saspēles vadītājs dienā aizvada vienu līdz divus treniņus, kuros uzmanību velta spēka un vispārējās fiziskās sagatavotības attīstīšanai, kā arī basketbola elementiem. Slovēņa ķermeni pieskata Maskavas apgabala “Khimki” fiziskās sagatavotības speciālists Jure Drakslars.

“Kopā ir vieglāk. Tāpat viens otru neredzam veselu gadu. Viņš dzīvo ASV, bet es Beļģijā. Zinu, ka viņš ilgojās pēc manis, jo kopš atgriešanās Ļubļanā, mans telefons zvana tik bieži, ka nākas to izslēgt,” teica Rupņiks.

Dienu iepriekš sociālajā vietnē “Instagram” bija redzams, ka treniņus Nīcas Sporta hallē aizvada Kristaps Porziņģis. Liepājnieks dzimtenē atgriezās aprīļa nogalē.

NBA valde ceturtdien apstiprināja atgriešanās laukumā plānu, paverot ceļu līgas spēļu atsākšanai Floridā pēc trīs mēnešus ilgas koronavīrusa izraisītas pauzes.

Līgas valdei iesniegtais priekšlikums, kurš paredz 22 komandu turnīru vienā vietā, ir izturējis pārbaudi. 29 komandas balsoja par atgriešanās spēlē plānu, tikai Portlendas “Trail Blazers” balsoja pret to.

Saskaņā ar NBA priekšlikumiem līgas sezona atsāksies 31.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpās Orlando, lai mazinātu Covid-19 draudus.

Līga plāno komandām sākt treniņnometnes klubu pārstāvētajās pilsētās 30.jūnijā, uz Orlando dodoties 7.jūlijā.

“Play-off” turnīrs notiks augustā, un NBA finālsēriju vajadzētu pabeigt līdz 12.oktobrim.

Līga ir sagatavojusies arī provizoriskai 2020./2021.gada sezonas uzsākšanai 1.decembrī.

Šī gada regulārā sezona pēkšņi tika pārtraukta pēc tam, kad Jūtas “Jazz” spēlētājam Rūdijam Gobēram tika konstatēts koronavīruss.

Francūža Gobēra organisms ar vīrusa klātbūtni tika galā aptuveni pēc divām nedēļām.

Līdz šim ir apstiprināts, ka mazāk nekā ducis NBA spēlētāju ir saņēmuši pozitīvus koronavīrusa testus, lai gan ne visi ir identificēti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par