Dončičs un Bransons kopā gūst 73 punktus, pirmajai uzvarai pār “Warriors” ar to nepietiek (VIDEO)

21/05/2022 08:20
Dāvis Bertāns un Luka Dončičs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas “Mavericks” Rietumu konferences fināla otrajā spēlē ar 117:126 zaudēja Goldensteitas “Warriors” un nonāca iedzinējos sērijā ar 0-2.

Mača lielāko daļu Dalasas komanda bija vadībā, pārsvaru iegūstot jau no pirmajām minūtēm. Otrās ceturtdaļas otrajā pusē tas turējās nedaudz virs 15 punktu robežas, pašā kulminācijā sasniedzot arī 19 punktus. Turpinājumā “Mavericks” piedzīvoja fiasko – noslēdzošās ceturtdaļas sākumā “Warriors” deficīts bija vien četri punkti, savukārt nākamajās minūtēs Dalasas pretinieki ieķērās rezultātā un tika pie otrās uzvaras.

Bertans laukumā pavadīja septiņas minūtes un 14 sekundes, kuru laikā latvietis guva sešus punktus, realizējot pa vienam divu punktu, trīs punktu un soda metienam, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

“Mavs” rindās rezultatīvākais ar 42 punktiem bija Luka Dončičs, kuram arī astoņas rezultatīvas piespēles. Labu sniegumu demonstrēja arī Džeilens Bransons – viņam 31 punkts un septiņas izcīnītas bumbas zem groziem. Pretinieku komandā ar 32 punktiem izcēlās Stefans Karijs.

Sērijas trešā spēle notiks naktī uz 23. maiju plkst. 4:00 pēc Latvijas laika Dalasā.