Dopinga lietošanā apsūdzētais Kasjanovs gatavojas startēt arī nākamajā olimpiādē

26/03/2018 16:42

Krievijas bobslejists Aleksandrs Kasjanovs gatavojas startēt 2022.gada ziemas olimpiskajās spēlēs Pekinā. neraugoties uz gaidāmas diskvalifikācijas draudiem.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pēc aizdomām par dopinga pārkāpumiem anulēja Kasjanova rezultātus 2014.gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs, kur bija ceturtais gan divniekos, gan četriniekos.

Pašlaik 34 gadus vecais Kasjanovs ir starp tiem krievu sportistiem, kuriem pēc Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmuma neilgi pirms Phjončhanas Olimpiādes atcēla mūža diskvalifikācijas no olimpiskajām spēlēm, taču atstāja spēkā anulētos rezultātus Sočos.

Bobslejisti Kasjanovs, Aleksejs Puškarjovs un Iļvirs Huzins uz kuriem attiecas CAS spriedums, gaida lēmuma motivējošo daļu.

“Jāsaprot, ko darīt tālāk. Mūsu juristi turpina darbu un arī gaida šo dokumentu,” TASS citē Kasjanovu. “Tālāk var būt viss kaut kas, bet no diskvalifikācijas es gribētu izvairīties. Jūtu, ka neesmu sevi līdz galam visu realizējis, tāpēc vēlos palikt [sportā] līdz olimpiskajām spēlēm Pekinā.”

Ja CAS neatcels lēmumu, Kasjanovam, Puškarjovam un Huzinam draud diskvalifikācija uz diviem gadiem, kuras atskaite sāksies no pēdējām sacensībām, kurās viņi piedalījušies.

Par spīti mūža diskvalifikācijas atcelšanai Kasjanovs nevarēja piedalīties Phjončhanas Olimpiādē, jo tā bija lēmusi SOK.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas Dinamo
04/12/2021 16:00

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” – Rīgas “Dinamo” 1:2 (1. periods noslēdzies)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” šovakar plkst. 16:00 izbraukumā uzsāka spēli pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru korpusā strādā leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš. Ņižņijnovgorodas “Torpedo” – Rīgas “Dinamo”…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…