Dortikosa treneris: No cīņas nesagaidām neko citu, kā vien Brieža nesportiskos gājienus

04/03/2020 18:00

Martā gaidāmajai Pasaules boksa supersērijas (WBSS) fināla cīņai pret Mairi Briedi Kubas bokseris Juniers Dortikoss gatavojas ar trīs pasaules čempionu palīdzību, sarunā ar sacensību organizatoriem teica sportista treneris Pedro Roke.

Dortikoss gaidāmajam finālam gatavojas nopietni, jo Miami viņam treniņos pievienojušies divkārtējie pasaules čempioni Giljermo Rigondo, Rensess Bartelemijs un Erislandijs Lara. Visi šie bokseri ir no vieglākā svara kategorijām.

“Juniers jūtas lieliski un viņam nometnē talkā nākuši vairāki čempioni – Rigondo, Bartelemijs un Lara,” pauda boksera treneris Roke. “Viņš ir smagi trenējies, tāpēc ieguvis labu formu.”

Roke boksera nometnē atgriezās pirms pusfināla cīņas ar Endrū Tabiti. Tāpat viņš Dortikosam palīdzējis kļūt par pasaules čempionu.

“Dortikoss no pagājušajiem dueļiem ir daudz mācījies. Tagad ringā viņš demonstrēs pilnīgi citu boksa IQ, kas būs balstīts uz viņa neizmērojamo spēku un Kubas boksa skolas tehnikām.”

Kubieša pretinieks Mairis Briedis iepriekš intervijās paudis, ka centīsies izvairīties no Dortikosa spēcīgās dūres, kas nereti uz dēļiem nogulda sportistus, bet Roke norādīja, ka viņa trenētais sportists būs gatavs latvieša netīrajiem paņēmieniem.

“No cīņas nesagaidām neko citu, kā vien Brieža nesportiskos gājienus, kurus varējām vērot iepriekšējās cīņās,” par Briedi teica Roke. “Dortikoss cīnās tīri, tāpēc katru reizi atrodoties ringā, viņš vēlas fanus priecēt ar savu labāko sniegumu.”

“Juniera boksa tehnika pašreiz ir citā līmenī, tāpēc acis nedrīkst aizvērt ne uz brīdi, citādi arēnā var palikt pavisam tumšs.”

Lai arī pats kubietis iepriekš norādīja, ka viņš nokautēs Briedi, Roke nesteidza prognozēt, kurā raundā beigsies cīņa.

“Pēc ringa zvana mēs būsim gatavi 12 raundu cīņai. Čempions jau reiz pieminēja nokautu… Tas var notikt jebkurā raundā,” ticību savam bokserim pauž Roke. “Ja nokauts tiks pieredzēts, tas būs brutāls un vēl labāks nekā viņa iepriekšējie sitieni.”

Roke iepriekš ir trenējis arī olimpiskos un pasaules čempionus, bet Muhameda Ali trofeja viņam un arī visam Kubas boksam būtu kas jauns.

“Tā būtu pirmā reize vēsturē, kad kubietis iegūst šo titulu,” teica speciālists. “Tas būs liels gods, kad Juniers pacels trofeju virs galvas, jo iepriekš neviens treneris to no Kubas nav paveicis.”

“Kad viņš iegūs šo trofeju, bokseri varēs nolikt līdzās leģendārajam Ali, jo šāds panākums tiks ierakstīts visās vēstures grāmatās.”

Divas dienas iepriekš Dortikosa uzvarētais Tabiti pauda pārliecību, ka uzvaru finālā izcīnīs Briedis.

Fināla cīņa starp Briedi un Dortikosu “Arēnā Rīga” paredzēta 21.martā.

WBSS otrajā sezonā cīņa Rīgā būs fināls pēdējā no sezonas trim svara kategorijām.

35 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu, un cietis vienu zaudējumu WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku.

Divus gadus jaunākais Kubas bokseris Dortikoss izcīnījis 24 uzvaras, tikai divās no tām esot spiests ringā aizvadīt visus paredzētos raundus, un arī piedzīvojis vienu zaudējumu – nedēļu pēc Brieža zaudējuma Usikam kubietis Sočos otrā WBSS pusfinālā ar nokautu zaudēja krievam Muratam Gasijevam.

Šīs sezonas supersērijas abas pusfināla cīņas 2019.gada 15.jūnijā notika Rīgā. Vispirms finālā pēc panākuma pār ASV bokseri Endrū Tabiti iekļuva Dortikoss, bet drīz pēc tam skandalozā cīņā Briedis pārspēja Kšištofu Glovacki no Polijas.

Sagaidāms, ka bokseri finālā cīnīsies par Kubas bokserim piederošo IBF pasaules čempiona jostu un supersērijas uzvarētāja balvu – Muhameda Ali trofeju.

Komentāri - 1

  • Ēriks
    05/03/2020 13:56

    Ja viņš pats arī tāpat sitīs Letiņam pa pakausi, kā polis, tad pats arī tāpat dabūs pa žokli…;)

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…