Dortikoss: “Nokautu dakteris” dosies uz Rīgu un nepievils sanākušos skatītājus

Junjers Dortikoss, sportazinas.com
Junjers Dortikoss Foto: WBSS

Kubiešu pirmā smagā svara bokseris Junjers Dortikoss (23-1, 21KO) ar prieku sagaida došanos uz Latviju, lai 15. jūnijā “Arēnā Rīga” aizvadītu Boksa Supersērijas pusfinālcīņu ar amerikāni Endrjū Tabitī.

Maiami dzīvojošajam Dortikosam, kuram no 2017. līdz 2018. gadam piederēja WBA pasaules čempiona tituls, ceļošana un cīņu aizvadīšana ārzemēs nav nekas jauns, un tieši Eiropā kubietis aizvadījis lielu daļu no savām svarīgākajā karjeras cīņām.

“Eiropa bija manas pirmās mājas, kad es vēl savā karjeras ievadā sāku ceļot pa pasauli kopā ar Kubas izlasi un aizvadīt cīņas,” Supersērijas mājaslapā citēts 32 gadus vecais Dortikoss. “Esmu boksējies Krievijā, Rumānijā, Francijā, Azerbaidžānā, Bulgārijā, Turcijā, Kazahstānā, Vācija un vēl daudz kur citur. Tagad došos uz Rīgu. “Nokautu dakteris” dosies uz Rīgu un nepievils sanākušos skatītājus.”

Šosezon ar otro numuru Supersērijā izsētais Dortikoss arī turnīra pirmajā gadā sasniedza pusfinālu, kur aizraujošā cīņā Sočos kubieti 12. raundā tomēr nokautēja Murats Gasijevs. Dortikoss ne tikai piedzīvoja savu līdz šim vienīgo zaudējumu profesionālajā karjerā, bet arī šķīrās no savas WBA čempionjostas.

Kubietis ir noskaņojies reabilitēties par piedzīvoto neveiksmi ar uzvaru šīs sezonas turnīrā un Muhameda Ali vārdā nosauktās trofejas iegūšanu. Supersērijas ceturtdaļfināla Dortikoss pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma ASV pilsētā Orlando pārspēja poli Mateušu Masterņaku.

“Tabiti noskaidros, kāpēc mani sauc par “Nokautu dakteri”. Līdzīgs liktenis sagaida arī manu pretinieku finālā. Es uzvarēšu Supersērijā un “iztīrīšu” visu pirmā smagā svara divīziju. Mani neapturēs nekas.”

Atgādinām, ka otrā pusfināla pārī tajā pašā dienā “Arēnā Rīga” savā starpā tiksies Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis un Polijas pārstāvis Kšištofs Glovackis.

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par