Dortmundes “Borussia” atgriežas Bundeslīgas vadībā (VIDEO)

30/03/2019 20:37

Pateicoties Minhenes “Bayern” neizšķirtam un Dortmundes “Borussia” uzvarai, sestdien Vācijas futbola bundeslīgā notika līderu maiņa kopvērtējuma tabulā. “Borussia” mājās ar 2:0 (0:0) izrāva uzvaru pār “VfL Wolfsburg” vienību.

Uzvarētāju rindās abus vārtus guva Pako Alkasers, kurš bija precīzs spēles izskaņā četru minūšu intervālā. Spānis šosezon bundeslīgā guvis jau 16 vārtus, ieņemot otro vietu rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Savukārt “Bayern” izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Freiburg”. Šajā spēlē viesiem nācās iztikt bez komandas pamatvārtsarga Manuela Noiera, kurš guvis kājas muskuļa savainojumu.

Mača trešajā minūtē mājinieki atklāja rezultātu, kad precīzi ar galvu sita Lukas Holers, savukārt 22.minūtē viesi rezultātu izlīdzināja, kad vārtus kritienā guva Roberts Levandovskis. Polim tie bija 19 vārti šajā sezonā.

Citā spēlē Brēmenes “Werder” ar 3:1 (2:0) uzvarēja “Mainz” vienību, bet komanda pakāpās uz sesto vietu turnīra kopvērtējumā. Uzvaras vārtus guva Makss Kruse.

Savukārt zaudējumu izbraukumā cieta Menhengladbahas “Borussia”, kas ar 1:3 (0:3) piekāpās Diseldorfas “Fortuna” komandai. “Borussia” jau 16.minūtē atradās iedzinējos ar trīs vārtu deficītu.

Bundeslīgas kopvērtējuma vadībā ar 63 punktiem 27 mačos ir “Borussia”, kamēr otrā ar 61 punktu seko “Bayern”. Trešā ar 49 punktiem 26 mačos ir “Leipzig”, no kuras par diviem punktiem atpaliek Menhengladbahas “Borussia”. Savukārt pirmajam četriniekam ar 46 punktiem 26 mačos seko Frankfurtes “Eintracht”

UEFA Čempionu līgas grupu turnīram kvalificēsies bundeslīgas četras spēcīgākās komandas.