Dovicioso uzvar “MotoGP” Sanmarīno posmā

09/09/2018 16:48
Andrea Dovicioso, Sportazinas.com

Itāļu motosportists Andrea Doviciosos no “Ducati” vienības svētdien Sanmarīno trasē izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta 13.posmā prestižākajā “MotoGP” klasē.

Sacensībās otro vietu izcīnīja kopvērtējuma līderis Marks Markess no “Repsol Honda” komandas, bet trešajā vietā ierindojās brits Kels Kračlovs no “LCR Honda” vienības.

Markess pēc šīs sacīkstes palielinājis savu pārsvaru kopvērtējumā.

Tikai divus apļus pirms sacensību beigām no trases izlidoja Dovicioso komandas biedrs Horhe Lorenso. Tobrīd viņš atradās otrajā vietā, bet noslēgumā samierinājās ar 17. pozīciju.

Tikmēr ceturto vietu ieguva Alekss Rins no “Suzuki” vienības, piektais palika Marks Vinjaless no “Movistar Yamaha”, bet sestajā vietā ierindojās Dani Pdreosa no “Repsol Honda” komandas. Leģendārais itālis Valentīno Rosī no “Movistar Yamaha” šoreiz palika septītajā vietā.

Iepriekšējais posms Lielbritānijā bīstamu laika apstākļu dēļ tika atcelts.

Pasaules čempionāta ieskaitē pēc veiktiem 12 posmiem līderim spānim Markesam ir 221 punkts, kamēr uz otro vietu ar 154 punktiem pakāpies Dovicioso, bet trešais ar 151 punktu ir Rosi.

Līdz ar to šosezon “MotoGP” braucēji 19 posmu vietā aizvadīs 18, sezonai noslēdzoties novembrī Valensijā. Šajā sezonā pasaules čempionāta kalendārā debitēs posms Taizemē, kur sacensības norisināsies oktobra sākumā.