Drāma turpinās – “Nets” vadība sāk kļūt neapmierināta ar Ērvinga darbībām

Kairijs Ērvings
Kairijs Ērvings | Foto: Sarah Stier/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” vadība sāk kļūt neapmierināta ar kluba spīdekļa Kairija Ērvinga darbībām, ziņo medija “The Association” žurnālists Entonijs Pučio.

Apskatnieks uzzinājis, ka starp Ērvingu un klubu komunikācija pēdējā laikā bijusi minimāla, bet “Nets” vadība neesot apmierināta ar šobrīd notiekošo. “Kluba pacietības mērs paliek arvien šaurāks,” atklāja Pučio, kurš informāciju ieguvis no situācijai tuvu stāvošiem avotiem.

Ērvings ir izlaidis četras pēdējās “Nets” spēles un plāno nespēlēt vēl divās. Iemesls ir zināms tikai viņam pašam, bet iepriekš izskanēja informācija, ka zinoša par viņa atrašanās vietu un iemesliem ir arī Bruklinas komandas vadība. Ērvings kādu laiku nespēlē “personīgu iemeslu” dēļ un, ņemot vērā vairāku Ziemeļamerikas mediju pausto, Ērvings “atvaļinājumu”  uzsācis pēc notikumiem ASV galvaspilsētā Vašingtonā, kad protestētāji iebruka Kapitolija ēkā. Viņš nespējot samierināties ar to, kas pēdējā laikā notiek ASV.

Vēl lielākas diskusijas izsauca nesen internetā parādījušies video, kur Ērvings atradās kādā ballītē un priecīgi dejoja ar savu māsu. “Vairāki NBA spēlētāji līdz šim izvēlējušies upurēt dažādus pasākumus, lai izvairītos no iespējas saslimt ar Covid-19, bet Ērvinga prioritāte bija dzimšanas dienas svinības, nevis basketbola spēlēšana,” saspēles vadītāju nesenajā “The Mismatch” podkāstā kritizēja žurnālists Kriss Vernons.

Kā zināms, 12. janvārī gan viņa tēvam, gan māsai bija dzimšanas dienas. Basketbolists redzamajos video nelietoja sejas masku un līdz ar to NBA uzsāka šīs situācijas izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai nav pārkāpti drošības protokoli. NBA savās Covid-19 vadlīnijās raksta, ka spēlētāji nedrīkst apmeklēt klubus un bārus, kā arī nedrīkst piedalīties pasākumos, kuros ir vairāk nekā 15 cilvēki.

Šosezon Ērvings laukumā gājis septiņos no 11 mačiem, atzīmējoties ar vidēji 27,1 punktu, 5,3 atlēkušajām bumbām un 6,1 piespēli. Tāpat “Nets” vakar vērienīgā maiņā ieguva Džeimsu Hārdenu, kas radījis jautājumus par to, kā abas zvaigznes spēs savā starpā sadalīt bumbu. Nevar aizmirst, ka “Nets” pārstāv arī tāda superzvaigzne kā Kevins Durants, kurš arī noteikti kādreiz vēlēsies pieskarties bumbai.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par