Drāma Vācijas izlasē – “Mavs” basketbolists pēc Šrēdera izteikumiem nespēlēs PK

19/07/2023 07:42
Nokopēts
Maksi Klebers

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” spēlētājs Maksi Klebers nācis klajā ar paziņojumu, ka viņš nepārstāvēs Vācijas izlasi gaidāmajā Pasaules čempionātā.

Par iemeslu šim lēmumam Klebers min Denisa Šrēdera izteikumus, kas viņam liek justies nevēlamam valstsvienības rindās. Šrēders vienā no nesenajām intervijām kritizēja Kleberu par lēmumu izlaist 2022. gada Eiropas čempionāta finālturnīru.

“Kādu savu spēli viņš centās uzlabot? NBA, ja tev kaut kas padodas, tad pie tā arī ir jāpieturas. Nebūtu jēgas, ja tagad centra spēlētājs kļūtu par galveno komandas spēles veidotāju,” par Kleberu izteicās Šrēders. “Viņš zina savu spēli un lomu. Protams, ka pieņēmu viņa lēmumu, bet bija grūti to saprast. Ja viņam būtu cits iemesls, kā piemēram, līgums vai viņš vēlas pagarināt savu karjeru, tad man viss būtu kārtībā.”

Tagad Klebers publicējis paziņojumu, kur atklāj, ka izlaidīs gaidāmo PK finālturnīru. Viņš tieši neatsaucas uz komandas biedru Šrēderu, bet uzsver, ka pēdējie publiskie izteikumi ir skaidri parādījuši, ka viņš nav gaidīts Vācijas nacionālajā izlasē. “Mani mērķi, spēlējot basketbolu un pārstāvot savu valsti, ir būt 100% veselam un palīdzēt komandai uzvarēt. Iepriekšējā vasarā man bija jāpieņem grūts lēmums, proti, nespēlēšana valstsvienībā EČ bija saistīta ar savainojumu, ar kuru es spēlēju jau pēdējos četrus mēnešus NBA regulārajā sezonā. Ja būtu bijis pilnībā vesels, tad ar lepnumu un prieku pārstāvētu Vācijas komandu.”

“Man patika vērot Vācijas sniegumu EČ un arī visa saziņa ar izlases personālu bija cieņpilna,” saka Klebers. “Šo vasaru sāku ar lielu motivāciju un domām pievienoties izlasei Pasaules kausā, taču pēdējā laika neveiksmīgie un ne pārāk glaimojošie izteikumi likuši man pilnībā saprast, ka neesmu gaidīts izlases rindās.”

TOP notikumi
1
X
2
1.81
4.85
3.8
5.29
5.56
1.53
4.2
3.8
1.78
1.67
-
2.25
1.21
6.75
13.5
1.2
7.25
14
1.3
5.75
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām