Dramonds: Garie spēlētāji “neizmirst” – paskatieties uz mani, Porziņģi, Jokiču, Embīdu…

Kristaps Porziņģis un Andrē Dramonds
Kristaps Porziņģis un Andrē Dramonds | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Klīvlendas “Cavaliers” centrs ir pārliecināts, ka garie spēlētāji mūsdienu basketbolā “neizmirst”.

Dramonds medijam “Cleveland.com” atbildēja uz jautājumu, kāds ir viņa viedoklis par publisko domu, ka mūsdienu basketbolā garo spēlētāju dominance ir mazinājusies un kā tas varētu ietekmēt viņa nākamo līgumu.

“Esmu to dzirdējis visas savas karjeras laikā,” izteicās Dramonds. “Tomēr es esmu varējis būt piederīgs un turēties augstākajā līmenī. Ja mēs runājam par to, ka garie spēlētāji “izmirst”, nedomāju, ka tā ir patiesība, turklāt to parasti stāsta cilvēki, kuri nesaprot basketbolu un neiedziļinās aktuālajā situācijā.”

“Garie spēlētāji tieši atgriežas,” pārliecināts ir Dramonds. “Paskatieties uz Nikola Jokiču, Žoelu Embīdu, mani, Kristapu Porziņģi, Jusufu Nurkiču un šo sarakstu varētu turpināt ar vēl vairākiem kvalitatīviem garajiem basketbolistiem.”

“Mums tagad ir jāspēj paveikt mazliet no visa – tā ir evolūcija,” secina Dramonds.

Lai arī Dramonds jau vairākas sezonas ir NBA viens no labākajiem atlēkušo bumbu vācējiem, viņš tiek uzskatīts par visai vāju spēlētāju aizsardzībā. Basketbolists šogad aktivizēja “spēlētāja opciju” un spēlēs “Cavs” vēl vienu sezonu, kurā nopelnīs 28,8 miljonus dolāru.

Tā kā praktiski neeksistē iespēja, ka Dramonds savas karjeras laikā vēl kādreiz tiks pie tik apjomīga līguma, kāds viņam ir šobrīd, viņš nolēma vēl pēdējo reizi saņemt superzvaigznes cienīgu atalgojumu, lai brīvo aģentu tirgū varētu izmēģināt laimi 2021. gadā.

Dramonds aizvadīto sezonu sāka Detroitas “Pistons” rindās, taču sezonas laikā tika aizmainīts uz “Cavs” būtībā par “baltu velti”. Detroita šo soli spēra, lai atbrīvotos no milzīgā algas sloga.

Dramonds, kurš ir 2012. gada NBA drafta devītais numurs un divkārtējs Zvaigžņu spēles dalībnieks, pagājušajā sezonā vidēji guva 17,7 punktus, iekrāja 15,2 atlēkušās bumbas, uzlika 1,6 blokus un pārtvēra 1,9 bumbas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par