Dramonds un “Pistons” mēģina vienoties – basketbolists vēlas maksimālo līgumu

Andrē Dramonds, sportazinas.com
Andrē Dramonds | Foto: Clutch Points

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Detroitas “Pistons” līderis vēlas saņemt maksimālā līguma piedāvājumu no viņa šobrīd pārstāvētās vienības.

Dramondam vēl ir līgums ar “Pistons” arī uz nākamo sezonu, kura ietvaros 26 gadus vecais basketbolists saņems 27 miljonus dolāru. Tāpat viņam ir “spēlētāja opcija” uz 2020./21. gada sezonu, tomēr viņš no tās varētu atteikties uz zaudēt 28,8 miljonus dolāru.

Līdz 21. oktobrim Dramonds var piekrist “spēlētāja opcijai” uz aiznākamo sezonu un pagarināt līgumu vēl uz trim gadiem. Ja viņš un “Pistons” to realizēs, pēc aiznākamās sezonas Dramonds varētu saņemt līdz pat 34,5 miljoniem dolāru sezonā.

Dramonds gan arī pēc 21. oktobra varēs aktivizēt “spēlētāja opciju”, taču viņam būs iespēja arī no tās atteikties un izmēģināt laimi nākamās vasaras brīvo aģentu tirgū. Zīmīgi, ka “Pistons” viņam var piedāvāt lielāku maksimālo līgumu nekā citas komandas jeb 190 miljonus piecās sezonās pret 140 miljoniem četrās.

Medijs “Detroit Free Press” uzzinājis, ka šobrīd starp kluba vadību un Dramondu notiek sarunas par līguma pagarināšanu, turklāt “Pistons” esot ieinteresēta centra spēlētāju saglabāt sastāvā. “Nav svarīgi, kāds ir tavs statuss – jebkurš basketbolists vēlas saņemt maksimālo līgumu,” noteica Dramonds.

Dramonds ir 2012. gada NBA drafta devītais numurs. Viņš visu karjeru līdz šim spēlējis “Pistons” komandā, bet aizvadītā sezona viņam punktu ziņā bija labākā karjerā, jo 79 regulārā čempionāta mačos viņš izcēlās ar 17,3 punktiem.

Dramonds ir pazīstams kā viens no vadošajiem atlēkušo bumbu vācējiem līgā. Viņš aizvadītajā sezonā tika pie vidēji 15,6 bumbām zem groziem, bet karjeras laikā tikai savā pirmajā sezonā vidēji sakrāja mazāk par 13 atlēkušajām bumbām.

Dramonds tikai divas sezonas ir spēlējis izslēgšanas turnīrā, kur aizvadījis astoņus mačus. Basketbolists šo spēļu laikā ticis pie vidēji 15,5 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par