Drogbā paziņo, ka noslēgs futbolista karjeru 2018. gadā

drogba, sportazinas
Didjē Drogbā | foto: https://www.standard.co.uk

Leģendārais Kotdivuāras uzbrucējs Didjē Drogbā paziņojis, ka 2018. gadā noslēgs profesionālā futbolista karjeru. Šādu informāciju 39 gadus vecais spēlētājs paudis sporta medijam ESPN.

”Es domāju, ka nākamā būs mana pēdēja sezona profesionālajā sportā.” Stāstīja Drogbā. ”Visam vienmēr pienāk beigas. Futbolista karjerā ir jāiegulda daudz darba, kas neatlicina laiku citiem projektiem. Ir jauki spēlēt, tomēr 39 gadu vecumā tas vairs nav tik vienkārši.”

Nākamgad Drogbā apritēs 20 gadi profesionālajā sportā un, acīmredzot, pie šī zīmīgā skaitļa kotdivuārietis arī grasās apstāties. 1998. gadā viņš debitēja ”Le Mans” sastāvā, bet savu spilgtāko karjeras daļu pavadīja Anglijas Premjerlīgas komandā Londonas ”Chelsea”.

Drogbā laika posmā no 2004. līdz 2012. gadam lielāko daļu laika bija stabils pamatsastāva uzbrucējs, 226 mačos gūstot 100 vārtus. ”Chelsea” rindās Drogbā bija savas sportiskās formas virsotnē. 2012. gadā viņš pārcēlās uz Šanhajas ”Shenhua”, bet 2013. gadā debitēja Turcijas čempionātā ”Galatasaray” rindās.

2014. gadā Drogbā atgriezās ”Chelsea”, vienas sezonas laikā aizvadot 28 mačus un gūstot četrus vārtus. Pēc tam viņa ceļi aizveda uz ASV – vispirms Monreālas ”Impact” komandā un vēlāk Fīniksas ”Rising”, kurā uzbrucējs arī grasās pielikt punktu karjerai. Kotdivuāras izlasē viņš 104 spēlēs iesitis 65 vārtus.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar