DU/”Ezerzeme” un volejbolisti uzvar pirmajā ceturtdaļfināla spēlē

03/03/2022 22:58

“Daugavpils Universitāte”/”Ezerzeme” (DU/”Ezerzeme”) un trešdien savā laukumā ar uzvaru sāka “Optibet” Latvijas vīriešu volejbola līgas ceturtdaļfināla sēriju. DU/”Ezerzeme” savā laukumā ar 3-1 (25:10, 21:25, 25:12, 25:17) uzvarēja “Ozolniekus”.

Mājinieku labā Andris Širjakovs guva 14 punktus, trīsreiz izceldamies blokā, bet kamēr desmit punktus pievienoja Deniss Pavlovs, trīsreiz izceļoties no serves līnijas. Savukārt Ozolnieku kluba rindās rezultatīvākais ar astoņiem gūtajiem punktiem bija Mikus Podkalns.

Otrā cīņā “Biolars”/”Jelgava”/MSĢ mājās ar 3-1 (25:16, 25:21, 23:25, 25:19) pārspēja “Vecumniekus”. Uzvarētāju rindās Sandis Vilcāns guva 25 punktus, izceļoties ar četriem “eisiem”. 20 punktus sakrāja Dāvis Storķis, kurš no serves līnijas guva trīs punktus, bet 18 punktus guva Eduards Stieģelis. Viesiem 23 punktus guva Andis Zadovskis, trīs no tiem sakrādams blokā.

Otrās spēles sērijās visos četros ceturtdaļfinālos notiks 5.martā. Jau ziņots, ka pirmajās cīņās uzvaras izcīnīja arī pārējās “Credit24” meistarlīgā spēlējušās komandas – Jēkabpils “Lūši” un RTU/”Robežsardze”/”Jūrmala”. Pusfinālā iekļūst komanda, kura izcīna divas uzvaras. Iepriekšējā sezonā par čempioniem tika kronēti Jēkabpils “Lūši”, kuri finālsērijā ar 3-2 pārspēja “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” vienību.