Dubra ceturto reizi šosezon iekļauts kārtas simboliskajā izlasē

Kaspars Dubra, sportazinas.com
Kaspars Dubra | Foto: "Oleksandriya"

Latvijas futbola izlases aizsargs iekļauts Ukrainas premjerlīgas 24.kārtas simboliskajā izlasē, futbolistam šādu godu izpelnoties jau ceturto reizi šajā sezonā.

Dubras pārstāvētā “Oleksandriya” 24.kārtas spēlē ar 1:0 (0:0 ) pārspēja Luhanskas “Zorja” vienību, kurā meistarību slīpē pussargs Andrejs Cigaņiks.

Aizsargs šajā duelī uzvarēja 19 divcīņās (79%) un 11 no 12 reizēm bija pirmais pie bumbas “otrajā stāvā”.

Latvietis šosezon spēļu kārtas simboliskajā izlasē iekļauts jau ceturto reizi. Pēdējā no tām bija pēc 15.spēļu kārtas.

Tāpat šīs kārtas vienpadsmitniekā tika iekļauts Dubras komandas biedrs Sirils Kovaļecs. Pussargs bija aizvadītā dueļa viens no spilgtākajiem spēlētājiem un kārtas simboliskajā izlasē iekļuva jau ceturto reizi.

Astoņas reizes spēļu kārtas simboliskajā izlasē iekļauts Marlos Romero Bonfirms un Žuniors Moraes Doņeckas “Shakhtar”.

Tikmēr 24.kārtas simboliskās izlases trenera gods piešķirts “Shakhtar” vadītājam Luisam Kastro.

Ukrainas premjerlīgā komandām šosezon atlikušas deviņas spēļu kārtas. Starp sešām komandām, kas sezonu turpina vadošajā grupā, līdere ar 62 punktiem 24 spēlēs ir Doņeckas “Šahtar”, tālāk ar 46 punktiem seko Luhanskas “Zorja”, Čerņihivas “Desna” un Kijevas “Dinamo”. “Oleksandriya” ar 43 punktiem atrodama piektajā pozīcijā.

Ukrainas čempionātā katra no 12 komandām aizvadīja divu apļu turnīru, pēc kura pirmās sešas vienības turpina cīņu par titulu, bet sešas vājākās komandas spēkojas par vietas saglabāšanu spēcīgākajā čempionātā. Arī otrajā posmā komandas aizvada divu apļu turnīru.

Šīs sezonas kausa izcīņā Latvijas futbolistu pārstāvētās komandas vairs nepiedalās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par