Dubra priekšlaicīgi pamet laukumu “Oleksandriya” uzvarā, Toberam panākums Polijas čempionātā

20/02/2021 22:01

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra sestdien laukumā bija 56 minūtes, palīdzot savai komandai “Oleksandriya” izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas Ukrainas futbola premjerlīgā. Citviet Latvijas pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien savā laukumā svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 18.kārtas spēlē.

Ukraina

“Oleksandriya” mājās ar 3:0 (1:0) uzvarēja “Minay” vienību. Dubra spēli sāka starta vienpadsmitniekā un laukumu pameta pēc nospēlētām 56.minūtēm. Vārtus mājinieku rindās spēles 40.minūtē guva Valerijs Lučkevičs, 51.minūtē izcēlās Valerijs Bondarenko, bet galarezultātu fiksēja Romans Vantuhs.

Otro uzvaru pēc čempionāta atsākšanas izcīnīja arī Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorya”, kas viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Mariupol”. Cigaņiks bija pieteikumā, bet palika rezervē. Vārtus 34.minūtē “Zorya” rindās guva Šahabs Zahedi.

“Zorya” ar 26 punktiem 14 spēlēs ieņem trešo vietu turnīra tabulā, bet Dubras komanda ar 22 punktiem 15 mačos atrodas piektajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.

Polija

Latvijas pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” sestdien savā laukumā svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 18.kārtas spēlē, bet vārtsargs Pāvels Šteinbors palika rezervē Belastokas “Jagiellonia” neizšķirtā viesos. Gdaņskas “Lechia” mājās pārspēja Zabžes “Gornik” ar 2:0 (2:0). Tobers bija laukumā visu maču. Vārtus mājinieku labā 24.minūtē guva Macejs Gajoss, bet 41.minūtē pārsvaru nostiprināja Flaviu Paišau.

Sestdien izbraukumā rezervē palika Latvijas vārtsargs Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas “Jagiellonia” spēlēja 1:1 (0:1) ar Belsko-Bjalas “Podbeskidzie”. Uz 13.minūtē gūtajiem vārtiem Rafala Janicki izpildījumā viesi atbildēja ar diviem. 53.minūtē pēc Bartolomeja Vdovika raidījuma rezultāts kļuva 1:1, bet 66.minūtē bumbas iespurgšana mājinieku vārtos pēc Ariela Borisjuka raidījuma un videoatkārtojuma noskatīšanās tika atzīta par nelegālu, vārtu guvuma neieskaitot aizmugures stāvokļa dēļ.

Ar 28 punktiem 17 mačos uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas “Rakow” atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, “Lechia” ar 26 punktiem 18 cīņās ir piektā, bet septītā ar 25 punktiem 18 dueļos ir “Jagiellonia”.