Dubram brīdinājums “Oleksandriya” uzvarā pār čempioni

25/04/2021 19:38

Ukraina

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra svētdien Ukrainas premjerlīgas spēlē nopelnīja dzelteno kartīti, taču viņa pārstāvētā komanda “Oleksandriya” izcīnīja uzvaru. “Oleksandriya” mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja pēdējo četru sezonu Ukrainas čempioni Doņeckas “Shakhtar”.

Dubra nospēlēja visas 90 minūtes un otrā puslaika otrajā minūtē nopelnīja dzelteno kartīti. Spēles 44.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Dmitro Hrečiškins, bet pārsvaru desmit minūtes vēlāk dubultoja Dmitro Šastals.

Citā spēlē Luhanskas “Zorya” savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja Doņeckas “Olimpik”. Pussargs Andrejs Cigaņiks bija “Zorya” pieteikumā, taču laukumā nedevās. Uzvaras vārtus “Zorya” vienībā spēles 71.minūtē iesita Šababs Zahedi.

“Zorya” ar 41 punktu 22 spēlēs ieņem trešo vietu, bet Dubras komanda ar 29 punktiem 23 mačos ir septītā.

Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.

Šveice

Tikmēr Šveices superlīgā Mārča Oša pārstāvētā “Lugano” un Roberta Uldriķa klubs “Sion” cieta neveiksmes.

“Sion” viesos ar 1:2 (1:1) piekāpās čempionei Bernes “Young Boys”. Uldriķis uz maiņu laukumā devās 80.minūtē un jau minūti vēlāk soda laukumā no tuvas distances bīstami sita ar galvu, taču vārtus neguva. Četras minūtes līdz pamatlaika beigām uzbrucējs soda laukumā pakrita, bet tiesnesis “Sion” nepiešķīra 11 metru soda sitienu. Savukārt “Lugano” bez Oša pieteikumā mājās ar 0:1 (0:1) zaudēja Ženēvas “Servette”. Vienīgos vārtus spēles devītajā minūtē no 11 metru atzīmes guva Teo Vals.

“Lugano” ar 43 punktiem 31 spēlē Šveices superlīgā ieņem ceturto vietu, bet “Sion” ar 30 punktiem ir pēdējā jeb desmitā. Uldriķa pārstāvētajam klubam šosezon draud izkrišana uz pēc spēka otro līgu.