Dubras pārstāvētā komanda Ukrainas premjerlīgā nospēlē neizšķirti

08/03/2021 20:52

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra pirmdien Ukrainas premjerlīgas spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes un palīdzēja savai komandai “Oleksandriya” izcīnīt punktu par neizšķirtu. “Oleksandriya” viesos spēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Dnipro-1”.

Dubra iepriekšējās divas spēles izlaida savainojuma dēļ, bet pirmdien laukumā nospēlēja visas 90 minūtes. Zīmīgi, kas abas komandas pirms piecām dienām savā starpā tikās Ukrainas kausa ceturtdaļfinālā. Arī šī spēle pamatlaikā noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pēcspēles soda sitienu sērijā ar rezultātu 4:3 pārāka bija Dubras vienība. Latvijas futbolists šajā mačā nepiedalījās.

Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorya” 16 spēlēs iekrājusi 32 punktus un ieņem trešo vietu, bet Dubras komanda ar 23 punktiem 17 mačos ierindojas sestajā pozīcijā. Iepriekšējā sezonā par Ukrainas čempioniem tika kronēti Doņeckas “Shakhtar” futbolisti, Cigaņika pārstāvētā komanda ieguva bronzu, bet Dubras klubs bija piektajā vietā.