Dubras pārstāvētā “Oleksandrija” zaudē cerības par Eirokausiem

25/07/2020 21:49

Latvijas futbola izlases aizsargs Kaspars Dubra sestdien nespēja glābt savu komandu “Oleksandrija” no zaudējuma pārspēļu pusfinālā, kā rezultātā izgaisušas cerības par dalību nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas turnīrā.

“Oleksandrija” savā laukumā ar 1:2 (1:1) piekāpās “Mariupol”.

Dubra laukumā bija no zvana līdz zvanam.

Uzvara Dubras klubam ļautu iekļūt finālā, kur panākuma gadījumā tiktu iegūta iespēja piedalīties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtā.

Viesi rezultātu atklāja 28.minūtē, izceļoties Pavlo Poļegenko. Septiņas minūtes vēlāk 1:1 panāca Deniss Bezborodko, bet uzvaras vārtus “Mariupol” iesita vien septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, kad precīzs bija Aleksejs Kaščuks.

Zīmīgi, ka vietējā čempionātā pēc divu apļu turnīra, kad klubi tika sadalīti divās grupās, “Mariupol” nebija sešu spēcīgāko komandu skaitā.

Uzvarētāji pārspēļu finālā tiksies ar Kovalivkas “Kolos”.

Par Ukrainas čempioniem šogad tika kronēti Doņeckas “Šahtar” futbolisti, bet Andreja Cigaņika pārstāvētā Luhanskas “Zorja” ieguva bronzu. Dubras klubs sezonu noslēdza piektajā vietā.