“Duol” speciālisti klātienē apskatījuši slēgto futbola haļļu uzstādīšanas vietas Latvijā

24/02/2021 21:07

Slovēnijas uzņēmuma “Duol” speciālisti klātienē apskatījuši slēgto futbola haļļu uzstādīšanas vietas Liepājā un Rēzeknē un tikušies ar vietējo pašvaldību pārstāvjiem, gatavojoties darbu uzsākšanai, vēstīts Latvijas futbola federācijas (LFF) mājaslapā.

Kā zināms, “Duol” kļuvis par LFF partneri slēgto futbola haļļu būvniecības programmā, kas četros gados paredz realizēt septiņus šādus projektus dažādās Latvijas vietās. Šogad tiek uzsākta pirmo divu haļļu uzstādīšana – Liepājā un Rēzeknē.

Par Eiropas tirgus līderi piepūšamo kupola konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā uzskatītā uzņēmuma pārstāvji viesojušies Latvijā, parakstot ar LFF abu pušu sadarbības līgumu un kopā ar LFF pārstāvjiem apsekojot pirmo divu haļļu uzstādīšanas vietas. Ar vietējiem speciālistiem un pašvaldību pārstāvjiem izrunātas dažādas tehniskas un praktiskas detaļas, lai projektu realizēšanas process būtu pēc iespējas raitāks.

Pašreizējie aprēķini liecina, ka pie labvēlīga darbu ritēšanas scenārija durvis abām hallēm tiks vērtas šīgada rudenī. “Vairākkārt ir uzsvērts, ka slēgto futbola haļļu programma ir viena no prioritātēm LFF nospraustajos Latvijas futbola infrastruktūras attīstības virzienos periodam no 2021. līdz 2024. gadam. Tāpēc ieceru realizēšanā ejam soli pa solim uz priekšu. Gan nepieciešamo līdzekļu rezervēšana, gan pašvaldību ieinteresētība un atsaucība, gan nopietna partnera piesaistīšana un ikdienas sadarbība dažādu nianšu risināšanā dod lielu pārliecību, ka šo četru gadu laikā Latvijas futbola infrastruktūras piedāvājums un nodrošinājums piedzīvos strauju izaugsmi,” pauž LFF izpilddirektors Arturs Gaidels.

Liepājā slēgtā futbola halle tiek plānota stadiona “Olimpija” teritorijā, savukārt Rēzeknē tāda paredzēta pie pilsētas 5. vidusskolas. Liepājā paredzēta halle ar lielā izmēra futbola laukumu, bet Rēzeknē – ar mazā.

LFF

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…