Durantam rekords, Grīnam “triple-double”, bet “Warriors” iesoļo nākamajā kārtā (VIDEO)

27/04/2019 08:16

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra otrajā kārtā iekļuvusi esošā čempione Goldensteitas “Warriors”, kas sērijas sestajā mačā viesos ar 129:110 uzveica Losandželosas “Clippers”.

Spēli apņēmīgāk iesāka mājinieki, kas ceturtdaļas sākumā bija ieguvuši jau 10 punktu pārsvaru. Tiesa, “Warriors” to sadeldēja īsā laika posmā, pirmajā pārtraukumā ejot jau ar +4.

Otrajā ceturtdaļā “Warriors” ieslēdza “apgriezienus”, puslaiku pārtraukumā ejot jau ar +19, bet turpinājumā “Clippers” tā arī nespēja izrādīt pienācīgu pretestību, kas nozīmēja, ka esošie čempioni iekļūst nākamajā kārtā, kur jau viņus gaida duelis ar Hjūstonas “Rockets” vienību.

Karjeras “play-off” rekords gūtajos punktos “Warriors” uzbrucējam Kevinam Durantam, kurš izcēlās ar 50 (!) punktiem. 38 no tiem viņš guva jau pirmajā puslaikā, kas ir dalīts visu laiku otrais labākais rezultāts kopā ar Čārlzu Bārkliju.

Lielisks sniegums arī Dreimondam Grīnam, kuram “triple-double” – 16 punkti, 14 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles, savukārt Stefanam Karijam 24 punkti un pa sešām piespēlēm un bumbām zem groziem.

Savukārt “Clippers” rindās ar 29 punktiem izcēlās Danilo Galināri. Jāatzīmē iepriekšējo maču varonis Lū Viljamss, kuram gūti vien astoņi punkti, metienus no spēles realizējot ar 14% precizitāti (3/21).

Jāatzīmē, ka atlicis noskaidrot vēl tikai vienu konferenču pusfinālu dalībnieci. Par pēdējo vietu cīnīsies Denveras “Nuggets” un Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs”, kur sērijā būs nepieciešama septītā spēle.