Durants atklāj savas pārdomas, kādēļ “Knicks” neizdodas iegūt superzvaigznes

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” superzvaigzne “Ebro in the Morning Show” radio raidījumā atklājis, kādēļ, viņaprāt, Ņujorkas “Knicks” komanda vairs nav tik iekārojama jaunās paaudzes spēlētāju acīs.

Jau ziņots, ka Durants šovasar parakstīja četru sezonu maksimālo līgumu ar Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas “Nets” par 164 miljoniem dolāru, bet viņa sakarā jau aizvadītās sezonas laikā tika daudz runāts par iespējamo pievienošanos “Knicks” komandai.

“Jā, domāju par šo ideju,” Durants atbildēja uz jautājumu, vai viņš starpsezonā apsvēra iespēju pievienoties “Knicks”. “Bet tās bija tikai pārdomas un dziļāku komandas analīzi neveicu. Viņi dara visu, kas organizācijas spēkos, taču ir grūti uz šo komandu pārvilināt labākos līgas spēlētājus.”

“Knicks” aizvadītās sezonas laikā aizmainīja latvieti Kristapu Porziņģi, kā arī uz Dalasas “Mavericks” nosūtīja arī Kortniju Lī un Timu Hārdaveju, kuriem bija iespaidīgi līgumi. Līdz ar to Ņujorkas klubs atbrīvoja ievērojamus algu resursus, taču nevienu jaunu maksimālā līguma kalibra spēlētāju tā arī neieguva.

“Manuprāt, daudzi cilvēki uz “Knicks” skatās kā uz lielu zīmolu,” savas pārdomas pauda Durants. “Taču to nevar attiecināt uz jaunās paaudzes spēlētājiem, kuri nav pieredzējuši laiku, kad “Knicks” komanda bija spēcīga. Es esmu redzējis “Knicks” finālos [Durants ir dzimis 1988. gadā, bet “Knicks” finālsērijās spēlēja 1994. un 1999. gadā, abas reizes zaudējot], taču jaunie puiši to nav pieredzējuši.”

“Līdz ar to šobrīd “Knicks” jaunās paaudzes acīs vairs nav tik interesants zīmols kā, piemēram, Goldensteitas “Warriors”, Losandželosas “Lakers” vai Bruklinas “Nets”. Lieta tāda, ka “Knicks” vienkārši daudzu spēlētāju acīs nav stilīgs zīmols,” sacīja Durants.

Basketbolists aizvadītajā NBA finālsērijā traumēja Ahilleja cīpslu, tomēr līdz šim nav izziņots aptuvenais laiks, kad basketbolists varētu atgriezties laukumā. Tas teorētiski var notikt gan nākamajā, gan aiznākamajā sezonā, taču šobrīd ir zināms, ka Durants jau kādu laiku pārvietojas bez kruķiem.

Durants ir desmitkārtējs NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks, turklāt divreiz viņš ir nosaukts par Zvaigžņu spēlēs vērtīgāko spēlētāju. Kopumā deviņas reizes viņš iekļauts NBA sezonas simboliskajās izlasēs.

Duranta kontā ir divi NBA čempiona tituli ar “Warriors” komandu, turklāt abas reizes viņš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Viņš ir arī 2014. gada NBA regulārā čempionāta vērtīgākais spēlētājs, bet 2008. gadā Durantu atzina par gada labāko debitantu.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Durants 78 spēlēs guva vidēji 26 punktus un sakrāja 6,4 atlēkušās bumbas, kamēr izslēgšanas cīņās viņš mocījās ar traumām un tādēļ aizvadīja tikai 12 mačus, kuru laikā sakrāja vidēji 32,3 punktus, kā arī 4,9 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par