Durants: Antetokumpo varētu būt labākais spēlētājs NBA

Nacionālās Basketbola asociācijas () kluba Goldensteitas “Warriors” superzvaigzne izteicies, ka grieķu spēlētājs Jannis Antetokumpo nākotnē varētu kļūt par labāko spēlētāju NBA vēsturē.

“Tas ir garantēts. Viņš vienu dienu būs līgas MVP,” vasarā izteicās Durants, bet piektdien, atbildot uz jautājumiem savā Youtube kanālā viņš gāja vēl tālāk, sakot, ka kādu dienu viņš būs labākais spēlētājs, kurš jebkad kāpis uz laukuma.

“”Grieķu nezvērā” ir spēks. Es nekad nevienu līdzīgu viņam neesmu redzējis. Viņa nākotne ir neizmērojama. Antetokumpo tiešām varētu būt labākais spēlētājs, kurš jebkad spēlējis. Ja vien viņš pats to vēlēsies. Ir biedējoši pat par to domāt, uz ko viņš ir spējīgs” atzinīgi izteicās Durants.

Tāpat labus vārdus vasarā grieķim veltīja leģendārais Kobe Braients: “Viņš noteikti vienu dienu būs līgas vērtīgākais spēlētājs.”

22 gadus vecajam Antetokumpo aizvadītā sezona bija veiksmīgākā viņa karjerā. Vidēji spēlē viņš spēja gūt 22,9 punktus, izcīnīt 8,8 atlēkušās bumbas, atdot 5,4 rezultatīvas piespēles, nobloķēt 1,9 pretinieku metienus un pārtvert 1,6 bumbas. Tā bija viņa karjeras labākā statistika visās kategorijās. Viņš kļuva par piekto spēlētāju līgas vēsturē, kurš bija savas komandas līderis gūtajos punktos, atlēkušajās bumbās, piespēlēs, pārtvertajās bumbās un bloķētajos metienos. Tāpat viņš visās kategorijās bija labāko divdesmitniekā līgā.

Karjeru basketbolists uzsāka Grieķijas otrās līgas klubā “Filathlitikos B.C.” 2013. gada NBA draftā viņu ar kopējo 15. kārtas numuru izraudzījās Milvoki “Bucks”, kur vairāku sezonu laikā viņš kļuvis par komandas līderi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par