Durants jau bija izvēlējies “Knicks” – visu mainīja savainojums

Šons Markss, Kevins Durants, sportazinas.com
Šons Markss un Kevins Durants | Foto: Brooklyn "Nets"

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Ņujorkas “Knicks” bija brīvā aģenta Kevina Duranta prioritāte, tomēr viss mainījies pēc iedzīvošanās smagā savainojumā, pavēstījis ESPN insaiders bijušais NBA spēlētējs Džeilens Rouzs.

Apskatnieks norāda, ka jau sezonas laikā, Durants, vēl pārstāvot Goldensteitas “Warriors”, izdarīja soļus, lai kļūtu par daļu no “Knicks”, piemēram, pārcēla savu biznesu uz Ņujorku. Tāpat Durants jau iepriekš bija runājis ar citām līgas zvaigznēm, kurām vasarā noslēdzās līgumi, lai pierunātu pārnākt tieši uz “Knicks”.

Rouzs atklāja, ka iepriekš Durants bija mēģinājis aizsargu Kairiju Ērvingu pierunāt doties uz “Knicks”, bet beigās Ērvings bija tas, kurš pierunāja uzbrucēju parakstīt līgumu ar “Nets”.

Zīmīgi, ka “Knicks” beigās atteicās no domas iegūt Durantu, nemaz nepiedāvājot viņam līgumu.

Jau ziņots, ka Durants parakstījis četru sezonu līgumu ar “Nets” par 164 miljonu dolāru (ap 145 miljoniem eiro) vērtībā. Kopā ar viņu Bruklinā spēlēs vēl viens pazīstams spēlētājs, bijušais Bostonas “Celtics” spīdeklis Ērvings. Saspēles vadītājs nopelnīs 141 miljonu dolāru (ap 125 miljoniem eiro) četru gadu laikā.

bija domino pirmais kauliņš, kurš diktēja Kairiju Ērvingu. Viņš diktēja to, uz kuru komandu viņi abi kopā dosies, bet Duranta trauma lika grožus pārņemt Kairijam, kurš izvēlējās viņu nākamo komandu,” sacīja apskatnieks.

“Acīmredzams, kurš šajā situācijā kļuva par ieguvēju. Viens no viņiem spēlēs, kamēr otrs izlaidīs sezonu, atlabstot pēc traumas. Durantam bija nepieciešama komanda, kura ir gatava gaidīt, kamēr viņš atgūstas. Viņi ir labākie draugi, tādēļ ir loģiski, ka viņi apvienojas. Tieši tādēļ beigās ieguva “Nets”, nevis “Knicks”,” raidījumā “Jalen & Jacoby” sacīja Rouzs.

“Viņš nemaz nesatikās ar “Nets” vadību, bet parakstīja līgumu,” Duranta pārliecību “Nets” komandas sistēmā, skaidroja Rouzs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par