Durants kļūst par futbola komandas līdzīpašnieku

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants | Foto: Filadelfijas "Union"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” basketbolists iegādājies daļu no Augstākās futbola līgas (MLS) kluba Filadelfijas “Union”.

Tagad basketbolistam pieder 5% no kluba akcijām. Darījums paredz, ka vēlāk sportistam būs iespēja dubultot savu daļu Filadelfijas vienībā.

Šogad MLS turnīrā tika aizvadītas vien divas kārtas, jo marta vidū čempionāts tika pārtraukts koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ. Pagaidām Filadelfijas komandai ir tikai viens punkts par neizšķirtu.

“Union” vienība tika dibināta 2008. gadā, savukārt MLS tā spēlē kopš 2010. gada. Desmit sezonu laikā klubs tikai četras reizes spēja kvalificēties “play-off” turnīram.

Aizvadītajā sezonā divkārtējais NBA čempions Durants joprojām nav aizvadījis nevienu spēli, jo viņš turpina atgūties pēc 2019. gada finālsērijas laikā gūtā savainojuma Goldensteitas “Warriors” sastāvā. Tā paša gada vasarā viņš kļuva par “Nets” spēlētāju, taču jau tad tika prognozēts, ka visa sezona tiks pavadīta ārstējot savainojumu.

31 gadu vecais amerikānis ir “Nets” pelnošākais basketbolists. 2019./2020. gada sezonā viņa alga ir 37,2 miljoni dolāru (ap 33 miljoniem eiro). Līgums paredz pakāpenisku algas palielināšanu katru sezonu.

31 gadu vecais Durants ir ne tikai divkārtējais NBA čempions “Warriors” rindās, bet arī 10-kārtējais zvaigžņu spēles dalībnieks un 2014. gada vērtīgākais spēlētājs. Savukārt ASV izlases sastāvā viņš divas reizes kļuvis par olimpisko čempionu un vienu reizi – par pasaules čempionu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par