Durants kļūst par pirmo NBA spēlētāju, kurš investē populārajā NFT projektā “NBA Top Shot”

13/10/2021 16:37

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” superzvaignze Kevins Durants kļuvis par pirmo šīs līgas spēlētāju, kurš nolēmis investēt naudu pēdējā gada laikā lielu popularitāti ieguvušajā NFT projektā “NBA Top Shot”. Duranta un viņa menedžera Riča Kleimana kompānija “Boardroom” panākusi vienošanos ar “Dapper Labs” jeb uzņēmumu, kas izstrādājis “NBA Top Shot”.

“NBA Top Shot” pēdējā gada laikā savā platformā pulcējis vairākus simtus tūkstošus basketbola fanu. Tajā ir iespējams pirkt, pārdot un kolekcionēt NBA un Sieviešu Nacionālās basketbola asocācijas (WNBA) spēļu momentus video formātā. Tā kļuva par pirmo ievērības cienīgo platformu pasaulē, kas piedāvā sporta virtuālo momentu – šajā gadījumā NBA – tirgu, kas ir kā alternatīva fizisko kartiņu kolekcionēšanai. “NBA Top Shot” momentus kolekcionē ne tikai basketbola fani, bet arī paši NBA spēlētāji, slaveni mūziķi un citas šovbiznesa zvaigznes.

Saredzot projektā potenciālu, Duranta mediju kompānija nolēmusi sadarboties ar “Dapper Labs”. Uzņēmums ziņo, ka sadarbības ietvaros Durants pats izgatavos atsevišķus momentus un būs to kurators. Tāpat viņš piedalīsies video projektos un “citās aktivitātēs”. Duranta mātesuzņēmums “Thirty Five Ventures” jau iepriekš bija investējis naudu “NBA Top Shot”, taču tagad basketbolista loma projektā būs lielāka, jo parakstīts vairāku gadu sadarbības līgums.

“”NBA Top Shot” ir basketbola fanu nākotne,” pauda Durants. “Šī platforma ļauj viņiem arvien vairāk pietuvināties spēlētājiem un būvēt kopienu jaunos un inovatīvos veidos. Tādēļ esmu priecīgs sadarboties, lai attīstītu NFT tā, lai tā kļūtu par normālu parādību, veidojot ekskluzīvus momentus un saturu kopā ar “NBA Top Shot” platformu.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Lomažs
28/10/2021 21:54

Lomažs par īsziņām no Pārkera, “čakarēšanu” Francijā un Turcijas naudu

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs sarunā ar Valdi Valteru pastāstīja par savu Eirolīgas pieredzi Francijas klubā Vilērbānas ASVEL, komunikāciju ar komandas prezidentu, NBA leģendu Toniju Pārkeru, kā arī par finansiāliem apsvērumiem,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…