Durants: Nekad neatgriezīšos “Thunder”, neuzticos nevienam cilvēkam šajā organizācijā

12/09/2021 22:19

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” zvaigzne Kevins Durants atklājis, ka viņš nekad nevēlētos atgriezties Oklahomasitijas “Thunder”. 

Pieredzējušais basketbolists savu karjeru NBA sāka Sietlas “SuperSonics”, kura viņu draftēja 2007. gadā ar otro numuru. Šajā komandā Durants aizvadīja savu debijas sezonu, bet jau 2008. gadā “SuperSonics” pārtapa par Oklahomasitijas “Thunder”. 2016. gadā amerikānis kļuva par neierobežoti brīvo aģentu, parakstot līgumu ar Goldensteitas “Warriors”. 

“Man bija domas, ka kādreiz es gribētu atgriezties šajā organizācijā, bet es tajā nevienam neuzticos. Viss, ko cilvēki tur darīja, nebija īsts. Pēc savas aiziešanas neesmu runājis ne ar vienu no šīs organizācijas, jo visi – vadība, ģenerālmenedžeris, bija ļoti toksiski. Es tur noteikti neatgriezīšos,” viedokli pauda Durants. 

“Warriors” sastāvā amerikānis 2017. un 2018. gadā kļuva par NBA čempionu, abas reizes viņš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju (MVP). Tāpat Durants 11 reizes piedalījies NBA Zvaigžņu spēlē. Savukārt ar ASV izlasi viņš kļuvis par trīskārtējo (2012., 2016., 2020.) olimpisko čempionu. 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…