Durants: Nezinu, no kurienes jums ir informācija par mani un Hārdenu

Kevins Durants
Kevins Durants | Foto: AP Photo/Kathy Willens

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” spēlētājs noraidījis informāciju par to, ka viņam bijušas sarunas ar savu draugu, Hjūstonas “Rockets” spīdekli Džeimsu Hārdenu par iespējamo apvienošanos Bruklinas klubā.

Iepriekš izskanēja informācija, ka Hārdens vēlas pamest Hjūstonas “Rockets”, un viņš gribētu nonākt Bruklinā, lai apvienotos ar Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu. Tāpat Ziemeļamerikas mediji vēstīja, ka savu karjeru amerikānis varētu turpināt arī Filadelfijas “76ers”.

Kā viens no faktoriem par labu “Nets” tika minētas gan draudzīgas attiecības starp Durantu un Hārdenu, gan arī tas, ka starp abiem it kā bijusi saruna par iespējamo apvienošanos Bruklinas klubā. “Nezinu, kurš izdomāja šo stāstu, it kā mēs ar Hārdenu esam apsprieduši kopā spēlēšanu, nezinu, no kurienes tas radies. Džeimss ir mans draugs, bet šos jautājumus kārto ofiss, es koncentrējos treniņiem,” teica Durants.

Hārdena līgums ar “Rockets” ir spēkā līdz 2023. gadam. Katru gadu Hārdena alga palielinās, aizvadītajā sezonā tā bija 38,2 miljoni dolāru, nākamajā sezonā – 41,25 miljoni dolāru, savukārt divos nākamajos gados tā būs 44,3 un 47,4 miljoni dolāru.

Tikmēr ESPN apskatnieks Adriāns Vodžnarovskis vēstīja, ka Hjūstonas klubs bija gatavs padarīt Hārdenu par pirmo spēlētāju NBA, kurš pelnītu 50 miljonus dolāru. “Rockets” piedāvāja viņam vēl divu gadu pagarinājumu par 103 miljoniem dolāru, tomēr pats spēlētājs no šāda piedāvājuma atteicās, tādējādi vēlreiz apliecinot savu vēlmi pamest klubu.

Iepriekš izskanēja informācija, ka “Nets” apņēmība iegūt Hjūstonas spīdekli ir visai liela, jo komanda darījumā gatava iekļaut četrus spēlētājus – Spenseru Dinvidiju, Karisu Levertu, Torinu Prinsu un Džeretu Alenu.

Tajā pašā laikā, ja “Rockets” tomēr pieņems lēmumu aizmainīt Hārdenu, tad organizācija pretī gribētu iegūt vērtīgus aktīvus un gatava gaidīt, lai saņemtu kaut ko līdzvērtīgu spēlētāja vērtībai. Turklāt Hjūstonas ofisā valda viedoklis, ka “Nets” tādu aktīvu nav.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par