Durants skarbi atbild komiķim, kurš nosauca “Knicks” par labāku komandu nekā “Nets”

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants | Foto: Emilee Chinn/Getty Images/AFP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” basketbolists skarbi atbildējis Entonijam Aizeksam, kurš nosaucis Ņujorkas “Knicks” par labāku komandu nekā “Nets”.

Savā “Twitter” kontā Durants uzrakstīja “Jebkura futbola komanda ir labāka par Dalasas “Cowboys”,” šādi, acīmredzami, reaģējot uz komandas zaudējumu Vašingtonai Nacionālās futbola līgas (NFL) spēlē. Komentāros atnāca arī Aizekss, kurš atbildēja “”Knicks” ir labāka pār “Nets”.” Durants atbildi nepalika parādā – “Jebkurš komiķis labāks pār Aizeksu,” skarbs bija ‘Nets” basketbolists.

Jau ziņots, ka 2019. gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas laikā amerikānis guva Ahileja cīpslas plīsumu. Šī savainojuma dēļ viņš pēc pārejas uz Bruklinas “Nets” vēl joprojām nav aizvadījis nevienu spēli šīs komandas sastāvā. Daudziem vienības faniem ir bažas, ka basketbolists nespēs atgriezties savā līmenī.

“Viņam nav 36 vai 37 gadi, karjeras beigas vēl netuvojas,” viedokli pauž “NYU Langone Sports Healt” medicīnas centra sporta medicīnas daļas vadītājs Leits Džazravi. “Viņam viss būs labi. Neredzu nekādu problēmu, kuras liecinātu, ka viņš neatgriezīsies savā līmenī. Vienīgā problēma ir tas, ka viņš nav spēlējis pusotru gadu un būs nepieciešams laiks, lai atgrieztos ritmā. Tas nav saistīts ar traumu – katram spēlētājam, kurš laukumā nav gājis pusotru gadu, būtu nepieciešams laiks,” pārliecināts ārsts.

Duranta līgums ar “Nets” ir spēkā līdz 2023. gadam, tomēr jau 2022. gadā viņš var kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, jo viņa kontraktā ir iestrādāta spēlētāja opcija. Respektīvi, pēc divām sezonām amerikānis nonāks izvēles priekšā – pavadīt vēl vienu sezonu Bruklinā ar algu 42,8 miljoni dolāru vai kļūt par neierobežoti brīvo aģentu.

Karjeras laikā Durants pārstāvējis arī Oklahomasitijas “Thunder” un tās priekšteci Sietlas “SuperSonics” un Goldensteitas “Warriors”, ar kuru 2017. un 2018. gadā kļuva par NBA čempionu. Abas reizes amerikāni atzina par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par