Durants slavē “Nets” un kritizē “Knicks”: Pirms spēlēm te nav nekādu šovu un pārējo mēslu…

Kevins Durants
Kevins Durants | Foto: Bruklinas "Nets"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” superzvaigzne atklājis, ka viņš nekad nav izskatījis opciju pievienoties Ņujorkas “Knicks” klubam.

Durants pērn nolēma neturpināt karjeru Goldensteitas “Warriors” rindās, noslēdzot četru gadu līgumu ar Bruklinas “Nets”. Pirms līguma parakstīšanas klīda runas, ka Durants varētu doties uz “Knicks”, taču tas nekad neesot bijis viņa plānos.

“Pērnā gada februārī es domāju par to, ka nevēlos būt “Knicks” glābējs vai Ņujorkas “karalis”. Tas mani nekad nemotivēja,” podkāstā “The Old Man & the Three” sacīja Durants. “Gribēju tikai spēlēt bumbu un atpūsties, tādēļ sapratu, ka Bruklina ir īstā vieta, kur turpināt karjeru – šeit nav spriedzes un es varu koncentrēties tikai basketbolam.”

“Pirms spēlēm te nav šovu, “Madison Square Garden”, mekas un pārējo mēslu. Mēs ejam tikai spēlēt un mēģinām uzbūvēt kaut ko jaunu Bruklinā,” turpināja Durants. “Es iepriekš nekad neplānoju doties uz “Knicks” – tas bija tikai mediju izdomājums. Viņi gribēja izveidot drāmu ap komandu un ap mani.”

“Kad parakstīju viena, nevis trīs gadu līgumu ar “Warriors”, sākās šīs runas. Jūs jau zināt šo naratīvu par “Knicks” glābēju – katru reizi, kad kāds spēcīgs spēlētājs kļūst par brīvo aģentu, sākas runas, ka “Knicks” varētu viņu dabūt,” pauda Durants.

31 gadu vecais uzbrucējs šosezon neizgāja laukumā nevienā spēlē, jo ārstēja Ahilleja cīpslu traumu, kuru guva 2018./19. gada finālsērijā pret Toronto “Raptors”. Viņš basketbolu atsāks spēlēt, sākot ar nākamo sezonu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par