Durants stāsta par “Warriors” pamešanu: Jutu, ka esmu citādāks nekā citi puiši

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” jaunpienācējs un ilggadējais līgas spīdeklis atklāti stāstījis par iemesliem, kādēļ viņš šovasar pameta Goldensteitas “Warriors” komandu.

Durants šovasar parakstīja četru sezonu maksimālo līgumu ar Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvēto “Nets” par 164 miljoniem dolāru (ap 145 miljoniem eiro).

“Kad ierados Goldensteitā, vēlējos būt daļa no ģimenes un, protams, justies pieņemts komandas biedru vidū,” medijam “Wall Street Journal” sacīja Durants. “Taču es nekad nebiju tāds, kā viņi – es neesmu ticis draftēts “Warriors” komandā.”

“Viennozīmīgi, mēs varam runāt par Stefanu Kariju, Kleju Tompsonu, Dreimondu Grīnu un Andrē Igudalu, kurš palīdzēja izcīnīt pirmo “Warriors” titulu šajā gadsimtā [Igudala nav draftēts “Warriors” vienībā, taču 2015. gadā tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju],” turpināja Durants.

“Arī pārējie spēlētāji, varētu teikt, savas karjeras restaurēja šeit. Ko “Warriors” varēja iemācīt man? Kā izmainīt manu basketbola dzīvi? Es jau tiku atzīts par vērtīgāko spēlētāju un biju ieguvis atzinības par punktu gūšanu,” sacīja Durants.

“Laikā gaitā es sapratu, ka es vienkārši esmu citādāks nekā pārējie puiši,” turpināja basketbolists. “Tas nav slikti, bet vienkārši tāda bija mana situācija. Mediji vienmēr nostādīja mani blakus komandai, proti, “Warriors” un KD. Līdz ar to neviens mani Goldensteitā līdz galam nepieņēma.”

Basketbolists aizvadītajā NBA finālsērijā traumēja Ahilleja cīpslu un viņam, visdrīzāk, tādēļ būs jāizlaiž visa nākamā sezona. Līdz ar to viņš “Nets” rindās varētu atgriezties tikai 2020./21. gada sezonā.

Durants arī pauda, ka viņam pievienoties “Nets” palīdzēja ne tikai fakts, ka viņš varēs spēlēt kopā ar savu draugu Kairiju Ērvingu, bet arī Bruklinas kluba līdzjutēju pozitīvā attieksme, kad viņš aizvadīja mačus “Warriors” sastāvā pret “Nets”.

Durants ir desmitkārtējs NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks, turklāt divreiz viņš ir nosaukts par Zvaigžņu spēlēs vērtīgāko spēlētāju. Kopumā deviņas reizes viņš iekļauts NBA sezonas simboliskajās izlasēs.

Duranta kontā ir divi NBA čempiona tituli ar “Warriors” komandu, turklāt abas reizes viņš tika atzīts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju. Viņš ir arī 2014. gada NBA regulārā čempionāta vērtīgākais spēlētājs, bet 2008. gadā Durantu atzina par gada labāko debitantu.

Aizvadītajā regulārajā sezonā Durants 78 spēlēs guva vidēji 26 punktus un sakrāja 6,4 atlēkušās bumbas, kamēr izslēgšanas cīņās viņš mocījās ar traumām un 12 mačos sakrāja vidēji 32,3 punktus, kā arī 4,9 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par