Durants vēlas, lai ASV izlase Parīzes OS sagrauj pretiniekus ar 40-50 punktu pārsvaru

01/03/2024 12:35
Nokopēts
Kevins Durants

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) un Fīniksas “Suns” zvaigzne Kevins Durants sarunā ar “AZ Central” izteicis, ka viņš vēlas, lai ASV basketbola izlase dominētu gaidāmajās Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Iepriekš jau vēstīts, ka ASV basketbola izlase janvārī paziņoja 41 kandidātus dalībai Parīzes OS, spēlētāju sarakstā iekļaujot vairākas NBA superzvaigznes. Pēdējo nedēļu laikā ASV izlases vadība ar NBA komandām un to spēlētajiem ir veikusi vairākas sarunas, sākot izkristalizēt sastāvu, ar kādu amerikāņi varētu doties uz Olimpiādi.

Šobrīd kļuvis zināms, ka ASV izlases kodols, ja nevienam no šiem spēlētājiem netraucēs traumas, tiks veidots no Lebrona Džeimsa, Kevina Duranta, Stefana Karija, Žoela Embīda un Devina Bukera. Tāpat vietas sastāvā praktiski jau “rezervētas” ir diviem Kristapa Porziņģa komandas biedriem “Celtics” vienībā Drū Holidejam un Džeisonam Teitumam.

“Cenšos spēlēt īstas minūtes un būt atbildīgs, uzņemties lomu un zinu, ka tas nāks par labu. Esmu gatavs un sajūsmā par iespēju atkal būt kopā ar saviem ASV brāļiem,” izteicās Durants.

Tajā pašā laikā Durants norādīja, ka viņš vēlas redzēt, kā ASV izlase dominē pār pārējām komandām. “Interesanti būs redzēt, kā tas izskatīsies, jo visi izcilie spēlētāji būs kopā. Tieši tāpēc esmu sajūsmā un iesim pēc vēl vienas zelta medaļas. Patiešām vēlos pateikt, cik ļoti dominējoši ir mūsu izlases spēlētāji. Gribu, lai izcīnām uzvaras ar 40-50 punktu pārsvaru.”

Vēl kā galvenie kandidāti, lai iekļūtu 12 spēlētāju sastāvā dalībai OS, tiek minēti Tairīss Haliburtons un Entonijs Edvardss aizsargu līnijā, kā arī Entonijs Deiviss un Bems Adebajo garajā galā.

Spožs un vēl spožāks – ASV nosauc zvaigžņotos basketbola izlases kandidātus Parīzes OS

Komentāri

  • Robs
    01/03/2024 14:01

    Vēlēties var nezin ko taču realitātē jautājums vai vispār ko iegūs…

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
2.9
3.1
2.45
3.2
4.1
1.91
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām