Durants: Vēlos iegūt sajūtu, ka treneri var man uzticēties jebkurā situācijā

31/07/2021 18:25

ASV basketbola izlases zvaigzne Kevins Durants pēc Tokijas olimpisko spēļu mača pret Čehijas valstsvienību atzinis, ka vienmēr vēlas nospēlēt tā, lai treneri viņam var uzticēties.

Jau vēstīts, ka ASV šodien Tokijas olimpisko spēļu basketbola turnīra A grupas mačā izcīnīja otro uzvaru. Amerikāņi ar 119:84 pārliecinoši apspēlēja Čehiju. ASV zvaigznes pirmajā mačā negaidīti zaudēja Francijai, taču pēc tam tika sagrauta grupas pastarīte Irāna. Durants ar 23 punktiem pārspēja Karmelo Entoniju un kļuva par visu laiku rezultatīvāko ASV basketbolistu olimpiskajās spēlēs.

“Jau kopš astoņu gadu vecuma, kad sāku spēlēt basketbolu, man bija jābūt tam, kuram jāuzņemas atbildība. Mani treneri sagaidīja, ka iešu laukumā un pielāgošos jebkurai situācijai, tāpēc arī šeit nav citādāk,” pēc mača un sasniegtā rekora atzina Durants. “Mūsu līderis ir treneris Popovičs un mēs viņam sekojam. Iepriekšējā spēle bija Lilarda, bet šī Teituma. Es gatavojos laukumā darīt visu. Vēlos iegūt sajūtu, ka treneri var man uzticēties jebkurā situācijā.”

Par izcīnīto uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bruklinas “Nets” spēlētāja komentārs bija īss. “Maču iesākām lēni un viņi mūs uzreiz par to sodīja. Mēs spējām atgūties, iziet laukumā un nospēlēt lielisku spēli abos laukuma galos.”

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…