Durents pasmejas par “Wizards”: Nevēlos pret viņiem spēlēt, viņi ir vāji (VIDEO)

25/10/2018 16:55

Aizvadītajā naktī pie ceturtā panākuma aizvadītajās piecās jaunās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas spēlēs tika čempionvienība Goldensteitas “Warriors”, kas savā laukumā pārliecinoši ar rezultātu 144:122 sagrāva Vašingtonas “Wizards”.

Šo maču zīmīgu padarīja “kareivju” zvaigznes Stefena Karija, kurš spēles ceturtajā ceturtdaļā nemaz neizgāja laukumā, 11 precīzie tālmetieni un kopumā gūtais 51 punkts. Tikmēr pēdējo divu NBA finālsēriju vērtīgākais spēlētājs Kevins Durents pievienoja 30 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Vērīgākie spēles vērotāji arī pamanīja, ka kādā no epizodēm noslēdzošā perioda ievadā pēc kārtējā gūtā groza Durents devies “Warriors” galvenā trenera Stīva Kera virzienā, aicinot viņu nomainīt, jo viņš vairs nevēlas atrasties laukumā.

“Nomaini mani. Es tik un tā vairs nevēlos pret viņiem spēlēt. Vāji!” šādi vārdus no Durenta lūpām spējuši nolasīt skatītāji.

30 gadus vecais uzbrucējs šosezon izcēlies ar caurmērā 34,8 minūtēs gūtiem 27,4 punktiem, astoņām izcīnītām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm.