Durents: Vide ap Lebronu un viņa pārstāvētajām komandām ir toksiska

Kevins Durents, Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Kevins Durents un Lebrons Džeimss Foto: USA Today Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Goldensteitas “Warriors” uzbrucējs Kevins Durents sarunā ar “Bleacher Report” atklāti pastāstījis, ar kādām grūtībām jāsaskaras un jārēķinās citām līgas zvaigznēm, spēlējot kopā ar Lebronu Džeimsu.

“Viss atkarīgs no tā, kāds spēlētājs tu esi. Ja tu esi, piemēram, Kails Korvers, tad spēlēšana kopā ar Lebronu ir saprotama. Korvers, vēl spēlējot Atlantā, bija tikai daļa no komandas uzbrukuma. Viņš nav pirmā opcija uzbrukumā, ne tuvu tam. Līdz ar to viņa talantus vislabāk iespējams izmantot, ja komandā ir zvaigzne, kas var viņam piespēlēt uz brīviem metieniem.”

Pats Durents nākamvasar, visticamāk, izmantos esošajā līgumā atrunāto punktu un kļūs par brīvo aģentu. Jau kopš sezonas ievada NBA aizkulisēs tiek spekulēts par Kevina nākamo iespējamo galamērķi, bieži vien šajās sarunās pieminot arī Kristapa Porziņģa pārstāvēto Ņujorkas “Knicks”.

“Savukārt jauniem spēlētājiem kā Kavai Lenardam spēlēšana kopā ar Džeimsu nedod nekādu labumu. Kavai patīk spēlēt ar bumbu un pašam kontrolēt notikumus laukumā, un spēles tempu, darbojoties “postā”. Tas ir viņa spēles stils. Daudzi jaunie puiši cenšas attīstīt šīs iemaņas. Viņiem priekš tā nav nepieciešams vēl viens spēlētājs.”

Durents arī piebilda, ka Lebrona zvaigznes statuss ļauj viņam jau šobrīd Losandželosā kontrolēt arī medijus un to, kā tie atspoguļo viņa sniegumu laukumā.

“Ap Lebronu sacelto “haipu” veido cilvēki, kuri atrodas viņa tuvumā. Mediju vidū ir ļoti daudzi Džeimsa fani. Pat komandai pietuvinātie žurnālisti viņu dievina. Mēs taču spēlējam basketbolu, bet dažreiz šķiet, ka cilvēkiem interesē kas pilnīgi cits. Tāpēc es saprotu, ka daži spēlētāji nevēlas atrasties šajā vidē, jo tā ir toksiska. It sevišķi, ja tev veltītā uzmanība ir mākslīga (“bulls*** attention”). Tā nebūt nav Lebrona vaina. Problēma rada tas, ka tev mediju vidū ir tik daudz “grūpiju”. Vienkārši nemaisāties mums pa kājām un ļaujiet spēlēt basketbolu.”

 

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar