“Dynamo” iemet no centra, bet atzīst Znaroka SKA parākumu

10/03/2017 21:55

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvadīti Rietumu konferences pusfinālu sēriju otrie mači.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētie Sanktpēterburgas SKA hokejisti ar 2:1 uzveica Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Maskavas “Dynamo” vienību, tadējādi rezultāts sērija kļuvis neizšķirts 1:1.

Pamatus panākumam SKA ielika jau pirmajā trešdaļā, kad spēja gūt divus bezatbildes vārtus. SKA aukstasinīgi izmantoja maskaviešu noraidījumus, abus vārtus gūstot esot vairākumā, vispirms vārtu priekšā veiklākais bija Jevgenijs Ketovs, bet perioda izskaņā pec skaistas Ņikitas Guseva piespēles ripu vārtos trieca Vadims Šipačovs.

Maskavas “Dynamo” vienus vārtus atguva trešajā periodā, kad no laukuma centra (!) pa vārtiem veiksmīgu meta Andrejs Kuteikins, tādējādi panākot 2:1. Jāpiemin, ka arī Rietumu konferences ceturtdaļfinālā Kuteikins izpildīja līdzīgu gājienu, kad no centra pārspēja Ņižnijnovgorodas “Torpedo” vārtu vīru Mihailu Birjukovu.

Atlikušajā laikā “Dynamo” centieni uzbrukumā ar vārtu guvumiem nevainagojās un SKA svinēja panākumu.

Mārtiņš Karsums spēli aizvadīja nomināli pirmajā uzbrucēju trijniekā, spēlēja 20 minūtes, pa vārtiem meta trīs reizes, nopelnīja divminūšu noraidījumu un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.

Otrā Rietumu konferences pusfinālā, regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas CSKA spraigā spēlē ar 3:4 atzina Jaroslavļas Lokomotiv parākumu. Arī šajā serījā pēc diviem mačiem līdzsvars – 1:1

Savukārt otrā Rietumu konferences pusfinālā Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, viesos ar 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) pārspēja regulārā čempionāta spēcīgāko komandu Maskavas CSKA, sērijā panākot neizšķirtu 1-1.

Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei uzvarētāju labā Igoram Averinam un Andrejam Loktionovam, bet pretiniekiem tikpat rezultatīvs bija Valērijs Ņičuškins.