Džefersons: Nekad vairs negribētu spēlēt ar Dankanu – viņš ir da*kts

Tims Dankans, Ričards Džefersons, sportazinas.com
Tims Dankans un Ričards Džefersons | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājs izteicies, ka viņš vairs nekad negribētu spēlēt vienā komandā ar Sanantonio “Spurs” leģendu Timu Dankanu, kurš savu karjeru jau ir noslēdzis.

39 gadus vecais Džefersons savulaik no 2009. līdz 2012. gadam spēlēja Sanantonio “Spurs” vienībā kopā ar Dankanu, taču leģendāro basketbolistu atceras kā briesmīgu komandas biedru.

Džefersons piedalījās “Men’s Health” raidījumā, kur viņam tika uzdots jautājums, ar kuriem spēlētājiem viņš vēl gribētu uzspēlēt, sakārtojot tos secībā, ar kuru viņš vēlētos spēlēt visvairāk.

“Lebrons Džeimss, Džeisons Kids, Gordons Heivords un ,” atbildēja Džefersons. “Visvairāk gribētu būt vienā komandā ar Heivordu tikai tāpēc, ka viņš labi spēlē video spēles un agrāk labi kopā pavadījām laiku. Otrais būtu Kids, jo viņš to vien dara, kā dala piespēles, tādēļ man būtu daudz metienu iespējas.”

“Trešais ir Lebrons, jo man laukumā nav jādara daudz – viņš izdara visu darbu. Bet ceturtais ir spēlētājs, ar kuru es nekad vairs negribētu spēlēt kopā – tas ir Dankans. Viņš bija vienkārši da*kts. Viņš nesmējās par maniem jokiem un neatbildēja uz telefona zvaniem vai ziņām. Nevaru pateikt neko, kas man patika Dankanā. Es ar viņu nekad vairs negribētu spēlēt, bet, Tim, nopietni – atzvani man lūdzu!”

Džefersons, kurš ir 2001. gada NBA drafta 13. numurs, spēlējis tādās komandās kā Ņūdžersijas “Nets” [tagad – Bruklinas “Nets”], Milvoki “Bucks”, “Spurs”, Goldensteitas “Warriors”, Jūtas “Jazz”, Dalasas “Mavericks”, Klīvlendas “Cavaliers” un Denveras “Nuggets”.

Džefersons ir 2016. gada NBA čempions kopā ar “Cavaliers”. Viņš pērn paziņoja par karjeras beigām un kļuva par basketbola analītiķi, bet šovasar mainīja lēmumu, sakot, ka labprāt turpinātu savu karjeru. Tikmēr Dankans šovasar tika pie jauna amata, pievienojoties Gregam Popovičam “Spurs” treneru korpusā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par