Džeiks Pols par MMA: Habibs neko nav piedāvājis, cilvēkiem jāliek galdā vismaz 25 miljoni, lai uzsāktu ar mani sarunu

03/02/2022 21:36
Nokopēts
Džeiks Pols

Interneta personība un bokseris Džeiks Pols (5-0) atzinis, ka viņš nav saņēmis nekādus piedāvājumus no bijušā krievu jauktās cīņas mākslas (MMA) sportista Habiba Nurmagomedova par iespējamo cīņu aizvadīšu MMA zem viņam piederošās kompānijas “Eagle Fighting Championship” zīmola.

Nurmagomedovs pagājušajā nedēļā nāca klajā ar paziņojumu, ka viņš sazinājies ar Pola pārstāvjiem, lai runātu par iespējamo pievienošanos “Eagle Fighting Championship”. Tomēr Pols šādu informāciju noliedz: “Tā nav taisnība,” pārraidē “The MMA Hour” sacīja Pols. “Viņi neko nav piedāvājuši, turklāt “Eagle FC” pat nav sarīkojuši nevienu pasākumu. Es bez pārmetumiem viņiem saku, ka man ir jāpiedāvā vairāk naudas nekā par boksa cīņām, lai riskētu doties uz MMA.”
st
“Cilvēkiem man jāpiedāvā 25 līdz 35 miljoni dolāru, lai vispār uzsāktu sarunu,” pauda Pols. “Es būtu gatavs cīnīties ar Habibu pēc MMA noteikumiem, ja vien viņi man to piedāvātu. Tas būtu interesanti, taču man vajadzētu laiku, lai patrenētos. Tā būtu milzīga cīņa, taču man būtu jāuzlabo reslinga prasmes. Savukārt stāvot kājās, man ir priekšrocības.”

Tikmēr Nurmagomedovs atzinis, ka arī viņam būtu interese cīnīties ar Polu, taču pēc MMA noteikumiem. “Tam es piekristu dažu minūšu laikā. Ja viņš vēlas MMA cīņu, neskatoties uz to, ka nekad nav cīnījies MMA, varam ar viņu parakstīt līgumu. Skatījos video, kur viņš sparingoja pēc MMA noteikumiem un redzēju, ka viņam vēl ir daudz jāmācās. Boksā viņš nav slikts, viņš māk sist. Taču visi māk boksēties, bet ne visi spēj lauzties. Tas ir pavisam kas cits.”

Pola uzmanību internetā ar absurdiem paņēmieniem cenšas piesaistīt latviešu bokseris Mairis Briedis, taču amerikānis viņu pilnībā ignorē. Briedis gan to neapzinās un turpina izcelties ar apkaunojošām darbībām, piemēram, uztetovējot Polam veltītu vēstījumu sev uz kājas. Tāpat viņš solījis Polam 10 līdz 20 miljonus, tomēr skaidrs, ka latvietim tādas naudas nav.

Komentāri - 1

  • Andizzzs
    10/02/2022 13:38

    Lai Mairis dara ko vēlas, saukt to par absurdiem paņēmieniem un apkaunojošām darbībām var tikai kāds, kurš pats neko nespēj sasniegt un apskauž cita panākumus.

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām