Džeimsa “triple-double” ļauj Klīvlendai “trakā” spēlē pārspēt “Raptors” (VIDEO)

02/05/2018 07:45

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences pusfināla sēriju ar smagu uzvaru sākusi Klīvlendas “Cavaliers”, kas izbraukumā ar 113:112 pagarinājumā pieveica Toronto “Raptors” vienību. Par galveno uzvaras kaldinātāju kļuva Lebrons Džeimss, kurš atzīmējās ar “triple-double”.

Regulārajā sezonā Toronto vienība prata uzvarēt Austrumu konferencē, tādējādi nodrošinot mājas spēļu priekšrocības. Turpretim Klīvenda izcīnīja ceturto vietu. Pirmajā kārtā “Raptors” ar 4-2 pieveica “Wizards” vienību, bet “Cavaliers” knapi apspēlēja “Pacers” basketbolistus – 4-3.

“Raptors” basketbolisti teicami uzsāka maču, uzvarot pirmo ceturtdaļu ar 33-19. Teicami darbojās Toronto vienības uzbrucējs Demārs Derouzens, kurš guva 11 punktus. Tomēr otrajā ceturtdaļā “Cavs” atguvās un, gūstot 38 punktus 12 minūtēs, pārtraukumā devās ar rezultātu 57:60.

Arī otrajā puslaikā laukumā ritēja ļoti spraiga un līdzīga cīņa, nelielus izrāvienus veidojot abām komandām. Tomēr viss izšķīrās dueļa galotnē. Pēdējai pamatlaika minūtei sākoties tablo vēstīja 105:103 “Raptors” labā. Tomēr 30 sekundes pirms pamatlaika beigām Lebrons Džeimss ar skaistu metienu atliecienā panāca neizšķirtu. Lai gan Toronto vienībai bija iespējas izraut uzvaru, tomēr Jonam Valančūnam neizdevās realizēt metienu.

Nervus kutinošā pagarinājumā nedaudz veiksmīgāk darbojās “Cavaliers” vienība, kas ar 113:112 prata izraut dramatisku uzvaru. Uzvarētāju rindās ar “triple-double” atzīmējās Lebrons Džeimss, kurš guva 26 punktus, savāca 11 bumbas zem groziem un izdarīja 13 rezultatīvas piespēles. Tikmēr Ērls Smits pievienoja 20 punktus (5 realizēti tālmetieni).

“Raptors” vienībā labākais bija Demārs Derouzens ar 22+7+5,turpretim Jonam Valančūnam iespaidīgs “double-double” – 21 punkts un 21 atlēkusī bumba zem groziem.