Džeimsam iespaidīgs “triple-double”, tomēr arī otrajā mačā triumfē “Celtics” (VIDEO)

16/05/2018 08:24

Nodemonstrējot fantastisku sniegumu otrajā spēles puslaikā, rezultātu 2-0 Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pusfināla sērijā panākusi Bostonas “Celtics”, kas šonakt ar rezultātu 107:94 pieveica Klīvlendas “Cavaliers”.

Pirms sērijas par favorīti uzskatītā “Cavaliers” pēc pilnīgas izgāšanās pirmajā mačā (83:108) šonakt to iesāka daudz pārliecinošāk – pirmo divu ceturtdaļu gaitā iepriekšējo trīs gadu finālisti vairākas reizes ieguva pat 11 punktu pārsvaru. Puslaiku pārtraukumā viesiem gan bija “jāsamierinās” vien ar +7 (55:48).

Cīņas lūzuma punkts bija trešais ceturksnis, kurā “Celtics” nodemonstrēja sev neraksturīgu produktīvu spēli uzbrukumā (36 gūti punkti), vienlaikus pieliekot arī aizsardzības ziņā (22 ielaisti punkti). Tas no -7 ļāva iegūt +7 (84:77).

Šo maču lieliski aizvadījušais Lebrons Džeimss (42 punkti, 12 rezultatīvas piespēles un desmit atlēkušās bumbas) savu komandu nespēja glābt arī pēdējā ceturksnī, jaunajai un talantīgajai “Celtics” vienībai savu vadību arvien palielinot un izcīnot uzvaru ar 107:94.

Uzvarētājiem labākais ar 23 gūtiem punktiem bija Džeilens Brauns. Abas nākamās sērijas spēles tiks aizvadītas Klīvlendā.