Džeimss: Džordana apsteigšana rezultativitātē noteikti pielīdzināma čempiontitula izcīnīšanai

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Foto: AP Photo/Marcio Jose Sanchez

Jau vēstīts, ka pagājušajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” spīdeklis  visu laiku rezultatīvāko regulārās sezonas punktu guvēju sarakstā pakāpās uz ceturto vietu, apsteidzot leģendāro Maiklu Džordanu.

Viņa pārstāvētā “Lakers” ar 99:115 savā laukumā gan piekāpās Denveras “Nuggets” komandai, turpinot attālināties no izslēgšanas spēļu zonas.

Džeimss šajā spēlē izcēlās ar 31 punktu, turklāt viņam būtu pieticis arī ar 13 punktiem, lai apsteigtu par visu laiku izcilāko spēlētāju uzskatīto Džordanu. Lebrona kontā šobrīd ir 32 311 gūti punkti, visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā atpaliekot tikai no Kobes Braienta (33 643), Kārla Melouna (36 928) un Karīma Abdula-Džabara (38 387).

“Tas bija ļoti emocionāli. Tobrīd manī notika daudzas lietas. Es vēlējos paskatīties uz rezultāta tablo, taču tajā pašā laikā nevēlējos rādīt, kas notiek zem dvieļa,” pēc mača sarunā ar medijiem atzina Džeimss.

“Starp visiem maniem karjeras sasniegumiem šis noteikti liekams līdzās čempiontitula izcīnīšanai. Puisim no Akronas pilsētas Ohaio štatā, kuram bija nepieciešama iedvesma un pozitīva ietekme, Džordans bija tas, kurš man to sniedza. Vēroju viņa spēles, vēlējos būt kā Maiks, vēlējos darīt visu, ko viņš darīja. Kādā brīdī arī vēlējos, lai bērni uz mani raugās kā es raudzījos uz Džordanu. Godīgi sakot, tas ir traki, pat vairāk nekā traki.”

“Es vēlos to izdarīt vai nu atlēcienā atpakaļ, vai metienā ar muguru pret grozu vai arī ar izkārtu mēli iedankot,” saviem komandas biedriem Džeimss aprakstīja veidu, kā vēlas apsteigt Džordanu.

Trešdienas metienu treniņā Džeimss uzsvēra, ka nedomājis par vērtīgo sasniegumu, taču 97 minūtes pirms spēles viņš nāca klajā ar paziņojumu. “Nevaru to sagaidīt, tas būs nereāli,” ar ierakstu tviterī dalījās Džeimss.

Pagājušajā nedēļā Džeimss kļuva par pirmo spēlētāju līgas vēsturē, kurš ir desmitniekā kā punktos, tā arī rezultatīvajās piespēlēs.

Pēc spēles Džeimsa telefons esot saņēmis neskaitāmus apsveikumus no bērnības draugiem. “Es un mans labākais draugs, mēs par to vienmēr sapņojām. Viss, par ko mēs runājām, bija Džordans. Mēs spēlējām āra laukumā pat tad, kad bija sniegs vai lietus. Mēs visi gribējām būt kā viņš,” noslēdza Džeimss.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par