Džeimss: Esmu pēdējais cilvēks, kam jautāt kā es jutīšos pāris nākamās dienas

Lebrons Džeimss, Sportazinas.com
foto: David Butler II-USA TODAY Sports

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī negaidītu zaudējumu piedzīvojusi pērnā gada fināliste Klīvlendas “Cavaliers”, kas savā laukumā ar 80:98 piekāpās Indiānas “Pacers” vienībai.

Zīmīgi, ka tas bija “Cavaliers” lielākās zvaigznes Lebrona Džeimsa pirmais zaudējums “play-off” pirmajā kārtā kopš 2012. gada, kad sērijas ceturtajā spēlē “Heat” atzina Ņujorkas “Knicks” pārākumu. Iepriekš Džeimss nebija zaudējis 21 izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mačā.

“Vienmēr esmu pilnībā koncentrējies izslēgšanas spēlēm. Labi, esam zaudējuši pirmo spēli pirmajā kartā. Es biju 1-3 iedzinējos finālsērijā, bet izcīnīju titulu. Es esmu pēdējais cilvēks, kam prasīt, kā es jutīšos pāris nākamās dienas, jo esam iedzinējos,” sarunā ar žurnālistiem iesāka Džeimss.

Tāpat uzbrucējs izteicās par komandas biedru sniegumu: “Mūsu komandā ir vairāki puiši, kuriem šī bija pirmā “play-off” pieredze. To varēja manīt. Man bieži vaicā, vai es varu ko ieteikt puišiem, kas nav spēlējuši izslēgšanas spēlēs. Ziniet, pieredze ir vislabākā mācība un viņi to šodien saņēma. Domāju, ka nākamajās spēlēs visi būs nedaudz nomierinājušies un spēs parādīt, ko prot.”

“Manuprāt, mums pietrūka intensitātes. Redzējām, cik ļoti regulārā čempionāta spēles atšķiras no izslēgšanas turnīrā piekoptajām. Pārslēgšanās notiek ļoti ātri. Reizēm saka, ka arī regulārajā čempionātā ir spēles, kurām ir “play-off” atmosfēra. Taču tā nav. Tās sajūtas nav iespējams nosimulēt. Te ir pavisam cits basketbols,” nobeigumā piebilda Džeimss.

Jau nākamo spēli “Cavaliers” ar “Pacers” aizvadīs naktī uz 19. aprīli (pēc Latvijas laika).

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar