Džeimss: Jaunie “Lakers” spēlētāji ir “izsalkuši pēc zināšanām”

Lebrons Džeimss, Losandželosas ''Lakers'', Sportazinas.com
Foto: nba.com/lakers

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” superzvaigzne Lebrons Džeimss atklājis, ka komandas jaunie spēlētāji ir gatavi no viņa mācīties un ir “izsalkuši pēc zināšanām”.

Jāatgādina, ka Džeimss jūlija sākumā noslēdza četru gadu līgumu ar “Lakers” par kopējo atalgojumu 154 miljonu ASV dolāru apmērā (~133 miljoni eiro).

Līdz šim četrkārtējais līgas vērtīgākais spēlētājs savās komandās spēlējis kopā ar dažādiem veterāniem, taču tagad “Lakers” sastāvā ir vairāki gados jauni komandas biedri. Viņa mērķis joprojām ir tikt līdz NBA finālam, tomēr gaidāmajā sezonā tas varētu nebūt tik viegli.

Uzbrucējam daudz ticis vaicāts par jaunajiem komandas biedriem un viņa lomu “Lakers” vienībā. Pats spēlētājs uzsvēris, ka viņš nebaidās no tā, ka dažkārt nāksies pamācīt jaunos spēlētājus.

“Man savās zināšanās ir jādalās ar jaunajiem spēlētājiem,” pauda Džeimss. “Daudzi cilvēki nesaprot, cik “izsalkuši pēc zināšanām” ir jaunie spēlētāji.”

“Kails Kuzma, Lonzo Bols, Džošs Hārts, Brendons Ingrams, Kentaviuss Kārdvels Poups un Mo Vāgners. Tie visi ir jauni spēlētāji, kuri ar sajūsmu spēlē šo spēli un ar sajūsmu mācās jaunas lietas. Viņi vēlas mācīties un es vēlos viņiem to mācīt,” piebilda Džeimss.

Tāpat Džeimsam jautāts par tikšanu NBA finālā devīto reizi pēc kārtas. Viņš atbildēja, ka zina, kas nepieciešams, lai to sasniegtu: “Tas ir mūsu komandas mērķis. Mēs uz to ejam, taču zinām, ka ceļš ies cauri Goldensteitai. To saprot visa NBA, taču tas ir mans mērķis katru gadu. Katru gadu tu trenējies un gatavojies, lai iekļūtu vēl vienā NBA finālā.”

Kad Džeimss spēlēja Austrumu konferencē, viņam ar “Warriors” vienību bija jātiekas tikai divas reizes gadā. Tagad, kad Džeimss pārgājis uz Rietumu konferenci, “Lakers” pret “Warriors” tiksies četras reizes. Abas vienības pirmo reizi spēkosies Ziemassvētkos Oklendā, 21. janvārī Losandželosā, 2. februārī Ouklendā un 4. aprīlī atkal Losandželosā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par