Džeimss par “play-in” turnīru: Cilvēks, kurš to izdomāja, ir jāatlaiž

03/05/2021 16:36

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” spēlētājs Lebrons Džeimss asi kritizējis līgas ieviesto “play-in” izspēli.

“Play-in” turnīrs paredzēts komandām, kuras savās konferencēs ieņems pozīcijas no septītās līdz desmitajai. Klubi, kuri ieņems septīto un astoto vietu, iekļūšanai “play-off” būs nepieciešama viena uzvara, savukārt devītās un desmitās pozīcijas ieguvējām būs jāizcina divi panākumi.

“Cilvēks, kurš to izdomāja, ir jāatlaiž,” pēc zaudējuma pret Toronto “Raptors” izteicās Džeimss. “Vēlos būt vesels un to novēlu arī savai komandai. Man nepieciešams būt pārliecinātam, ka mana potīte ir tikpat spēcīga, cik pirms savainojuma. Šobrīd man jābūt gudram.”

Savukārt pirms gada Džeimss atzina, ka viņš izbaudīs “play-in” turnīru, jo tā ir lieliska iespēja, lai noskaidrotu, kuri līgas klubi iegūs pēdējās ceļazīmes uz izslēgšanas spēlēm. Jāatzīmē, ka “Lakers” tad bija spēcīgākā komanda Rietumos un viņu pretiniekiem pirmajā “play-off” kārtā bija jāiziet cauri šim turnīram.

Iepriekš “play-in” turnīra ideju neatbalstījuši arī Dalasas “Mavericks” spēlētājs Luka Dončičs un organizācijas īpašnieks Marks Kjūbans. “Nesaprotu šī turnīra ideju,” izteicās Dončičs. “Tu nospēlē 72 spēles, lai iekļūtu “play-off”, bet tad, iespējams, zaudē divus mačus pēc kārtas un esi ārpus izslēgšanas spēlēm. Neredzu tam jēgu.”

“82 spēļu regulārajā sezonā, kur nav 30 un vairāk spēles sešās nedēļās, tas varētu būt ok,” atzinis Kjūbans. “Pie tik saspringta maču grafika tā ir milzīga kļūda. Ja līga ietu ceļu, kad tiktu sadalītas labākas 16 komandas, nošķirot 12 labākās, tad tas joprojām būtu grūti, bet, tad būtu lielāka starpība starp “play-in” komandām un TOP 12. Šī ir sezona, kad mums vajag atpūtināt līderus, bet mums nav tāda izvēle, tāpēc tam var būt sekas,” savu viedokli šajā jautājumā pauda Kjūbans.

“Lakers” šobrīd noslīdejusi uz sesto vietu Rietumu konferencē un šobrīd Losandželosas vienībai ir vienāda bilance ar septītajā pozīcijā esošo Portlendas “Trail Blazers”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…