Džeimss spēlējas ar ”triple-double” uzvarā; “Knicks” panākums Atlantā

08/11/2018 08:42

Lebrons Džeimss bija tuvu “triple-double” sasniegšanai, bet viņa pārstāvētā Nacionālās basketbolas asociācijas (NBA) komanda Losandželosas “Lakers” mājās ar 114:110 spēles izskaņā uzvarēja Minesotas “Timberwolves”. “Lakers” šī bija trešā uzvara pēdējās četrās spēlēs, bet Minesota piedzīvoja jau septīto zaudējumu izbraukumā.

Džeimss pretinieku grozā iemeta 24 punktus, izcīnīja desmit bumbas zem groziem, bet deviņas reizes rezultatīvi piespēlēja partneriem. Pa 21 punktam “Lakers” labā guva Džošs Hārts un Kails Kuzma. “Vilkiem” atkal atzīstamu sniegumu demonstrēja kādreizējais līgas vērtīgākais spēlētājs Deriks Rouzs, kurš izcēlās ar 31 (3p. 7/9) gūtu punktu, bet Taidžam Gibsonam “double-double” – 16 punkti un 11 bumbas zem groziem

Savainotā Kristapa Porziņģa Ņujorkas “Knicks” izbraukumā ar 112:107 uzvarēja līgas pastarīti Atlantas “Hawks”. Pirmajā puslaikā bija vērojama līdzīga mērošanās spēkiem, bet cīņas otro nogriezni veiksmīgāk aizvadīja viesi no Ņujorkas, pateicoties Tima Hārdaveja sniegumam, kurš 28 no 34 gūtajiem punktiem guva tieši otrajā puslaikā. Ar kārtējo “double-double” viņam asistēja centrs Enes Kanters, turka kontā 17 punkti un 11 atlēkušās bumbas.

Ņujorkas vienībai šī bija ceturtā uzvara sezonas 12 aizvadītajās spēlēs, kamēr Atlantas komandai šis bija astotais zaudējums.

Oklahomsitijas “Thunder” bez savainotā komandas līdera Rasela Vestbruka ar 95:86 uzvarēja esošo NBA vicečempioni Klīvlendas “Cavaliers”, kurai tas bija jau desmitais zaudējums jaunās sezonas 11 spēlēs. Potīti savainojušā Vestbruka prombūtnē iniciatīvu uzņēmās viņa aizstājējs Deniss Šrēders, aizsarga kontā 28 gūti punkti un septiņas atlēkušās bumbas, bet 18 punktus guva Pols Džordžs. Zaudētājiem ar “double-double” izcēlās Tristāns Topsons, gūstot 10 punktus un izcīnot 15 bumbas zem groziem, bet rezultatīvākais ar 15 punktiem bija 19 gadus vecais Kolins Sekstons, kurš laukumā pavadīja 42 minūtes.

Pārliecinoši sezonu turpina Toronto “Raptors”, izcīnot 11 uzvaru 12 spēles. Toronto komanda izbraukumā ar 114:105 uzveica Sakramento “Kings” basketbolistus. Pēc potītes savainojuma Kanādas komandas sastāvā atgriezās Kavai Lenards, kurš guva 25 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas. “Double-double” ar 14 punktiem un tikpat atlēkušajām bumbām pievienoja Seržs Ibaka. Sakremento komanda pēc piecām uzvarām pēc kārtas, piedzīvoja otro secīgo neveiksmi.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Klīvlendas “Cavaliers” – Oklahomasitijas “Thunder” 86:95 (20:23, 20:25, 24:23, 22:24);

Sakramento “Kings” – Toronto “Raptors” 105:114 (26:29, 25:35, 27:30, 27:20);

Losandželosas “Lakers” – Minesotas “Timberwolves” 114:110 (30:32, 35:35, 21:21, 28:22).