Džeimss: Spēlētājus Zvaigžņu spēles draftā izvēlējos, lai uzvarētu, nevis pierunātu spēlēt “Lakers”

Lebrons Džeimss un Dveins Veids, sprotazinas.com
Lebrons Džeimss un Dveins Veids. Foto: as.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” zvaigzne Lebrons Džeimss pēc sestdien aizvadītā treniņa sarunā ar ASV medijiem teica, ka savu komandu Zvaigžņu spēles draftā izvēlējās, lai varētu uzvarēt, nevis pierunātu spēlētājus pievienoties “Lakers”.

“Uzskatu, ka šī ir interesanta tēma par ko diskutēt. Visi ļoti pievērsa uzmanību šim draftam. Visas šīs sarunas par ierobežotajiem brīvajiem aģentiem un spēlētāju opcijām, tā ir daļa no basketbola, par ko daudziem patīk spekulēt,” situāciju komentēja līgas superzvaigzne.

Džeimss kā pirmo draftēja Goldensteitas “Warriors” pārstāvi Kevinu Durantu, kurš vasarā izmēģinās brīvo aģentu tirgu. Kā otro basketbolists izvēlējās savu bijušo komandas biedru Kairiju Ērvingu, kurš, iespējams, vasarā noraidīs Bostonas “Celtics” piedāvājumu pagarināt līgumu. Gluži tādas pašas opcijas būs “Warriors” aizsargam Klejam Tompsonam un Toronto “Raptors” uzbrucējam Kavai Lenardam.

“Tas viss izskatās labi un vilinoši, bet es savu komandu izvēlējos pēc iepriekš sastādīta saraksta. Izvēlējos labākos pieejamos spēlētājus,” atklāja Džeimss.

Losandželosas kluba spīdeklis komentēja spēlēšanu Zvaigžņu spēlē ar savu draugu no Maiami “Heat” Dveinu Veidu: “Tas būs ļoti īpaši. Tas būs viņa pēdējais šāda veida pagodinājums, un cerams, ka viņš to izbaudīs.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par