Džeimss vēlas radīt “Team Lebron” zīmolu un pirmo piesaistīt Dončiču

Luka Dončičs, Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Luka Dončičs pret Lebronu Džeimsu | Foto: "Business Insider"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Lakers” superzvaigzne vēlas sadarboties ar “Nike” un veidot zīmolu “Team Lebron”.

Lebrons noskatījis pirmo spēlētāju, kuru viņš gribētu piesaistīt savam zīmolam – tas ir Dalasas “Mavericks” līderis Luka Dončičs.

“Luka šobrīd ir viens no maniem mīļākajiem spēlētājiem NBA,” medija “Spectrum Sports Net” intervijā sacīja Džeimss. “Viņš spēlē tieši tādu basketbolu, kāds patīk man un kurā prioritāte ir komandas spēle un kurā tiek iesaistīti visi spēlētāji laukumā.”

“Es gribētu izveidot “Team Lebron” zīmolu un pirmo piesaistīt Luku,” atklāja Džeimss. “Man patīk viss saistībā ar Dončiču – gan viņa darbības uz laukuma, gan arī ārpus.”

Dončičs nesen parakstīja ilgtermiņa līgumu ar “Jordan Brand”, kas arī ir zem “Nike” “lietussarga”. Nav arī zināms, kad klajā varētu nākt Lebrona zīmols, ja tas vispār notiks.

Kā zināms, sporta vēsturē ir tikai divi basketbolisti, kuriem ir savs zīmols – Maiklam Džordanam (“Jordan Brand” sadarbībā ar “Nike”) un Stefanam Karijam (“Curry Brand” sadarbībā ar “Under Armour”).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par