Džeisons Kids: Adetokunbo centās izglābt manu darba vietu

23/01/2018 13:54
Nokopēts

Jau vēstīts, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Milvoki “Bucks” pirmdien paziņoja, ka no amata gāzts galvenais treneris Džeisons Kids.

Kā vēsta ESPN, “Bucks” līderis Jannis Adetokunbo Kidam pavēstīja sliktās ziņas, kā arī piedāvāja viņam glābt darba vietu.

ESPN žurnāliste Ramona Šelburna piedāvā ieskatu telefona sarunā starp Kidu un komandas zvaigzni Adetokunbo.

Kids atklāja, ka grieķu spēlētājs viņam pazvanījis un paziņojis, ka komandas vadība viņu plāno atlaist, uz ko bijušais treneris atbildējis, ka viņam jau bijusi tāda nojauta.

Adetokunbo vaicājis Kidam, ko viņš var darīt un teici, ka zvanīs komandas īpašniekiem un savam aģentam, lai situāciju risinātu. Tomēr Kids diplomātiski atbildējis, ka vairs neko lietas labā nevar izdarīt. Vien piebilda, lai spēlētājs pastāsta taisnību.

Tomēr “Bucks” ģenerālmenedžeris piebildis, ka priekš komandas tas ir labākais lēmums un ir nepieciešams svaigs sākums, lai sasniegtu kārotos mērķus.

Kida trenēšanas laikā trīs ar pusi sezonu garumā, “Bucks” regulārajā sezonā guva 139 uzvaras un 152 zaudējumus, kā arī sasniedza pirmo raundu NBA izslēgšanas spēlēs 2014./2015 un 2016./2017.gada sezonās.

TOP notikumi
1
X
2
Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

TOP notikumi
1
X
2

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām