Džeksons: Porziņģis ir labs puisis, bet “Knicks” jādomā par nākotni (VIDEO)

22/06/2017 08:22

Jau ziņojām, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” prezidents Fils Džeksons izskata iespējas aizmainīt latviešu uzbrucēju Kristapu Porziņģi.

Sarunā ar žurnālistiem Džeksons apliecināja, ka ir saņēmis zvanus par Porziņģi. “Mēs saņemam zvanus. Novērtējam Kristapu, bet ja puisis neierodas uz “izejas” interviju, komandas sāk interesēties vai basketbolists nebūtu aizmaināms. Lai cik viņš mums patiktu, mums jādara tas, kas būtu labāks klubam.”

Jautāts, kas būtu šis “labums”, Fils atbildēja: “Nākotne. Mēs varam saņemt divus sākuma piecinieka spēlētājus un nākotnes izvēles draftā. Varbūt pat vairāk. Kristaps ir vienradzis, īpašs spēlētājs.”

“Mana 25 gadu ilgajā trenera karjerā Kristaps Porziņģis ir vienīgais, kurš neieradās uz pēcsezonas interviju. Ar mani tas nebija noticis, biju dzirdējis, ka tas notiek ar citiem cilvēkiem un spēlētājiem. Tas bija veids kā viņš izpauda savu pozīciju. Man ar Kristapu aizvadītajos divos gados bija labas attiecības, tādēļ tas bija pārsteidzoši,” atbildot uz jautājumu, vai par basketbolista iespējamo aizmainīšanu Džeksons sācis domāt pēc Porziņģa neierašanās uz tikšanos.

Komentāri - 1

  • Lienis
    23/06/2017 12:54

    Tas vecis ir sprukās, jo nav resursu ar ko būvēt ap KP. Pagājušo gadu visu sa**sa ar Noa mega līgumu cerot uz ātru rezultātu. Drīzāk, vaina ir Dolanā, kurš viņu nav atlaidis vēl…

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…