“Dzelzceļa kausa” ievadā Gagarina kausa čempione pārspēj Šveices “Davos”

21/08/2018 18:42

Ikgadējā pirmssezonas pārbaudes turnīra “Latvijas Dzelzceļa kausa” ievadā pašreizējā Gagarina kausa īpašniece Kazaņas “Ak Bars” ar rezultātu 4:2 apspēlēja “Davos” vienību no Šveices.

Mača pirmajā periodā uz “Arēnas Rīga” ledus daudz dzīvīgāki izskatījās tieši Šveices kluba hokejisti, kas pa pretinieku vārtiem meta salīdzinoši vairāk. Tas nesa augļus, perioda 16. minūtē Šīnam Prinsam “Davosu” izvirzot vadībā ar 1:0. Šādi noslēdzās arī viss pirmais periods.

Tomēr kazaņieši visu “salika pa plauktiņiem” otrajā periodā, kad 13 minūšu laikā čempione guva četrus vārtus, izceļoties Džastinam Azevedo, Jirži Sekāčam, Danisam Zaripovam un Robam Klinkhammeram.

Pēdējā periodā “Davos” vienība visiem spēkiem centās šajā spēlē atgūt intrigu, Šīnam Prinsam vienus vārtus atgūstot. Tomēr tas šajā mačā bija arī viss, rezultātam vairs nemainoties un “Ak Bars” komandai svinot uzvaru ar 4:2.

“Latvijas Dzelzceļa” kauss tā dalībniecēm tradicionāli ir pēdējā sagatavošanās pirms KHL sezonas sākuma. Rekordiste ar trim uzvarām šajā turnīrā ir Jaroslavļas “Lokomotiv”, kamēr Rīgas “Dinamo” un Kazaņas “Ak Bars” ir iekrājušas pa diviem triumfiem.

Šovakar plkst. 19:30 savā starpā spēlēs Rīgas un Minskas “Dinamo” komandas. Abu komandu spēkošanos varēs vērot kanālā TV6.

Vēl turnīrā piedalās “Lokomotiv” komanda, kas dalību tajā uzsāks rītdien.

LATVIJAS DZELZCEĻA KAUSA 2018 kalendārs:

21. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, AK BARS – HC DAVOS;
21. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – DINAMO Minska
 /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
22. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, HC DAVOS  – DINAMO Minska; /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
22. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – LOKOMOTIV;
23. augusts, plkst. 16:00, Inbox ledus halle Piņķos, DINAMO Minska – AK BARS;
24. augusts, plkst. 17:00, Inbox ledus halle Piņķos, AK BARS – LOKOMOTIV;
25. augusts, plkst. 15:00, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – AK BARS;
25. augusts, plkst. 19:00, Arēna Rīga, LOKOMOTIV – HC DAVOS; /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
26. augusts, plkst. 13:00, Arēna Rīga, LOKOMOTIV – DINAMO Minska; /Spēles tiešraide Dinamo Rīga youtube kanālā/
26. augusts, plkst. 17:00, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – HC DAVOS.