Džerarda “Rangers” pieveic maķedoniešus, kiprieši krīt Lietuvas lietū (VIDEO)

13/07/2018 00:48

Veiksmīgu oficiālo debiju pie skotu kluba Glāzgovas “Rangers” stūres piedzīvojis bijušais angļu futbolists Stīvens Džerards, kura vadītā komanda ar 2:0 pārspēja eirokausu debitanti no Maķedonijas – “Shkupi”.

Maķedonieši bezvārtu neizšķirtu spēja noturēt vien līdz 23. minūtei, kad burzmā “Shkupi” vārtu priekšā pie bumbas tika Džeimijs Mērfijs, raidot to viesu vārtos – 1:0. Šāds rezultāts noturējās līdz pat spēles 92. minūtei, kad diskutabli piešķirtu pendeli realizēja “Rangers” aizsargs Džeimss Tavernīrs.

Stumbras – Apollon 1:0

Visu spēli izturējuši Kipras kluba Limasolas “Apollon” spiedienu Lietuvas “Stumbras” labā ar lielisku tālsitienu kompensācijas laikā uzvaru izrāva gruzīns Levans Mačarašvili.

Jāatzīmē, ka pirmais puslaiks pamatīgā lietusgāzē, kā rezultātā tiesnesis pat uz brīdi spēli pārtrauca, neatbilstošu laikapstākļu dēļ.

Gabala – Niedercorn 0:2

Sensacionālu uzvaru Azerbaidžānā svinējusi Luksemburgas komanda “Progres Niedercorn”, kas desmit minūšu laikā iesita abus vārtus un ar 2:0 pārsteidzoši apspēlēja spēcīgo “Gabala”.

Jāatzīmē, ka pagājušajā sezonā luksemburgieši no tālākas cīņas izslēdza pašu Glāzgovas “Rangers”.

Rudar Velenje – Tre Fiori 7:0

Savukārt dienas lielāko panākumu guvusi Slovēnijas “Rudar Velenje”, kas mača pēdējās 60 minūtēs guva septiņus bezatbildes vārtus, ar rezultātu 7:0 sagraujot Sanmarīno vienību “Tre Fiori”.

Tāpat lielu uzvaru svinēja arī Edinburgas “Hibernian”, ar 6:1 saraujot gabalos mazākumā spēlējušo Fēru salu “NSI Runavik”.

Citās spēlēs

Pagalam neveiksmīgs vakars izdevies mūsu ziemeļu kaimiņiem igauņiem, kuru komandas piedzīvojušas vienīgi zaudējumus. Tā Tallinas “Levadia” ar 0:1 piekāpās īru “Dundalk”, “Narva” ar 0:2 atzina bosniešu “Željezničar” pārākumu, kamēr Tallinas “Nomme Kalju” Islandē ar 0:3 atzina vietējās “Stjarnan” pārākumu.

Līdzīgu likteni šovakar piedzīvoja arī visas trīs somu vienības “KuPS”, “Lahti” un “Ilves”, kamēr lielisks vakar padevās baltkrievu vienībām Soļihorskas “Shakhtyor” un Minskas “Dinamo”, kas izcīnīja uzvaras britu salās.

Tikmēr lietuviešu “Trakai” cienīgs neizšķirts pret spēcīgo Kazahstānas Pavlodaras “Irtysh”.